14.Şubat Knoppix


Haftalık grafiklerde doların yukarı, altının aşağı yöneldiğini görebiliyoruz.
Grafiklerdeki göserge stochastic(5,3,3) göstergesidir. artık dolarda bu göstergenin tepe yapmasını, altında ise göstergenin dip yapmasını bekleyeceğiz.
Muhtemelen Dolar 1,85 e gelene kadar, altın ons ise 1680-1640 arası olana kadar göstergeler dip ve tepe yapacaklar. altın grafiğinde elliot hedefi 1610-1670 arası hedef gösteriyor. Benim şahsi görüşüm hedef 1650 olmalıdır. Ancak 1680 deki güçlü destek dikkatle takip edilmelidir.
 
Saygılar
NOT:Bahsettiğim hareketler 1-2 günlük hareketler değildir. 3-4 haftalık süreçi göz önüne almak lazım.

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

ons

dün de belirtmiştim onsta bugün veya birkaç gün içinde FED'den geleceek haberlere de bağlı olarak 50-60 dolarlık yukarı sıçrama bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Günaydın

Bu gün esen olumlu hava ile altın 1735 i test edecek gibi görünüyor.
1735 i kırıp 1743 lere gelmesini beklemiyorum.
Orta vadede beklentim 10 ve 14 şubat yazılarımdaki ile aynıdır.
Saygılar

Veriler Bahane. Grafikler Şahane...

Ops!!

Çok fena. O zaman bernankenin falan konuşma yapmasını beklemekten başka çarem kalmadı ki 1745 üstünü kısa vadede görsün.. Çok teşekkürler..

İçeriği paylaş İçeriği paylaş