1565? (HakMan)

Sol tarafta (Geçmiş):
İlk halkadan ikinci halkaya düşme süresi: 4 gün
ikinci halkadan üçüncü halkaya düşme süresi: 5 gün
üçüncü halkadan dibi görmesi: 6 gün
 
Sağ tarafta (Şimdi):
İlk halkadan ikinci halkaya düşme süresi: 5 gün
ikinci halkadan üçüncü halkaya düşme süresi: 6 gün
üçüncü halkadan dibi görmesi: ? (18 Şubat'ta başladı, 4 gün olursa 22 Şubat ki Cuma'ya geliyor mükemmel bir gün, 7 gün olursa 22 Şubat'a geliyor ki daha da mükemmel bir gün, birisi haftasonu diğeri haftabaşı).
 
HakMan.
 

 

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

Sayın memoli55

Kardeş, karşılık bekliyorum, dua edin bana (hayır duası, yoksa kalsın :)
 
1650'den aldın ise, biraz uzak kalmış ons bazında. Ama olur da dolar/tl bi güzellik yapar ise karar geçmen mümkün (ons sabit kalırsa ya da hafif artarsa). Fakat dolar ile aldınsa inşallah aldığın noktadaki gr/tl değerini kaydetmişsindir. Çünkü bu stratejide kriterin o olacak.
 
Başka yapabileceğin bişi ani düşüşlerde arbitraj ile gram arttırarak ortalamayı düşürmek.
 
HakMan.

uzun vade

Sayın hakman;
siteye yeni üye oldum hiçbir karşılık beklemeden emek verip yardımcı oluyorsun hakkını helal et, küçük bir sorum olacak cevaplarsan memnun kalırım.
bir miktar 1650 ons ken altın aldım uzun vadede kara geçebilirmiyim altın hakkında yeterli bilgiye sahip değilim sizin gibi bu işi iyi bilen üstatın fikirleri benim için çok değerli cevaplasanızda cevaplamazsanızda şimdiden teşekkür ederim.
 

İçeriği paylaş İçeriği paylaş