1680 stop değeri olarak belirlenebilir

28 Kasım 2011 itibarı ile Ulukartal Finans tarafından hazırlanan altın yorumunu sizinle paylaşıyoruz. Yapılan analizde gün içi düşüşlerde yukarı yönlü tepkiler gelebileceği ifade ediliyor. Altın fiyatları, hafta açılışında Dolar’a olan talebin azalması sonucu 1710 direnç seviyelerine kadar yükseldi. Bu sabah itibari ile altın, 1705$ seviyelerinden işlem görmektedir. Altın fiyatlarında, düşüşlerde yukarı yönlü tepkiler gelebileceğini ve gün içi düşüşlerin alım fırsatı yaratabileceğini düşünmekteyiz.

Yatırımcılarımızın gün ,içerisinde aşağı yönlü tepkilerde 1700 - 1690 $ seviyelerinden alış pozisyonuna girilmesinin, 1680 $ seviyesinin stop olarak belirlenmesinin ve yukarıda 1720 - 1725 $ seviyesinin hedeflenmesinin uygun olabileceğini öngörmekteyiz. İşlem volatilitesinin oldukça yüksek olduğu bu günlerde mutlaka stop’lu işlemler açılmasını ve gelebilecek açıklamaların takip edilmesini önermekteyiz.  Kaynak: Ulukartal Finans

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.
İçeriği paylaş İçeriği paylaş