2 VE 4 KASIMA DİKKAT HAPPYGOLD TARAFINDAN

2 VE 4 KASIMDA EKRANLARINIZDAN SAKIN AYRILMAYIN  ELİNDE YÜKSEK MİKTARDA DOLAR OLAN ARKADAŞLARA TAVSİYEM  DOLARDAN DÖNÜN 96,97,98,99,100,101,'DEN ALTIN ALAN ARKADAŞLAR ALTINDA KALIN TÜM ALTINLA KALAN ARKADAŞLARIMA DUYRULUR.SAYGILAR HAPPYGOLD 
  2 KASIMDA PİYASADA YÜKSEK DALGALANMALAR YAŞANABİLİR FED BAŞKANI AÇIKLAMALRINA DİKKAT EDELİM.BAYRAMA BOL PARA İLE GİREBİLİRSİNİZ.TAVSİYEDİR.ŞİMDİDEN KURBAN BAYRAMINIZI VE DAHA SONRA YENI YILINIZI KUTLARIM.FED=QE3=2000=2200$$$$$$$$$$
2012 İKİNCİ ÇEYREKTE GOLD=3000$

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

sayın HAPPYGOLD ve NEZ 'e

önce tüm arkadaşlar için hayırlı bir gün dilerim. elimde 1.83 ten aldığım dolar var." dolardan dönmemizi" ve "kısa süreli yükselişle elinde yüklü miktar dolar olanların bozdurması" sonrası düşeceğini belirtmişsiniz. bu "geçici yükseliş" nereye kadar olur ve düşüş nereye kadar tahmin ediyorsunuz? bu önerileriniz sadece bir tahmin mi yoksa sağlam bi bilgiye mi dayanıyo? epeyce zarardayım. bilgi ve tavsiyenizi yazrsanız çok memnun olurum. teşekkürler..SATMALI MIYIM?

104ten alanlar napsın

96,97,98,99,100,101,'DEN ALTIN ALAN ARKADAŞLAR ALTINDA KALIN demiş sayın happygold; ben 104 ten aldığım gramları neyapayım......???????  104ten aldım bu siteyi buldum, burayı bulsam önceden en fazla 100den alırdım. benm için yorumunz nedir? 104ü nezaman telafi edebilrm???

Q3 GELİYORMU ACABA

EĞER SAYIN HAPPYGOLD'UN DEDİĞİ GİBİ Q3 GELİYORSA ALTIN YATIRIMCISINI ÇOK SEVİNDİRİR.

altın

altında kalanlar her zaman kazanmış uzun vadede ; bundan sonra da kazanacak:))))

aşk

dip

dip görmeden ralli yapması çok zor kaybetmektense naktim yerinde kalsın yeterinde altınzede olduk zaten yalnız  bu hafta kazanan kazanacak kaybeden kaybedek tercihinizi iyi yakın herkese bol kazançlar.. (çarşamba perşembe cuma çok önemlii)

HERHALDE ALTINDA RALLİ BAŞLAYACAK

BUGÜN BLOOMERGTE ATEŞAN AYBARS BİLE SÖYLEDİ 1860 GELECEKMİ ACABA

azıcık ipucu versen kardeşim

azıcık ipucu versen kardeşim altındamı kalayım satayımmı

İçeriği paylaş İçeriği paylaş