21 HAZİRAN ÖNEMLİ---EGELİ

DEĞERLİ KARDEŞLERİM.21 HAZİRAN A YAKLAŞTIĞIMIZ ŞU GÜNLERDE FED ÜYELERİ ARASINDA YENİ POLİTİKANIN NE OLACAĞI HAKKINDA TARTIŞMALAR SÜRMEKTE.BAZI ÜYELER TWSİTLE YOLA DEVAM ETMEYE GEREK OLMADIĞINI ANCAK Q3 İÇİNDE ŞÜPHELİ YAKLAŞIMLARINI SUNMAKTA,BAZILARI Q3 OLMASININ GEREKLİLİĞİNİ SAVUNMAKTA BAZILARI İSE TWİST E DEVAM ETMELİYİZ DEMEKTE.FAİZ SİLAHINI ŞUAN KULLANMAYI DÜŞÜNMEYEN FED İÇİN BU TATIŞMALAR 21 HAZİRAN A KADAR SÜRECEK.GEÇEN SENE 21 EYLÜLDEKİ TWİST OPERASYONUYLA YARA ALAN ALTINCI KARDEŞLERİM EĞER HALA O GÜN ALDIKLARI RAKAMDAN KONUMLARINI KORUYORLARSA 21 HAZİRAN ONLAR İÇİN DÖNÜM NOKTASI OLABİLİR.ŞUANA KADAR FED VE BAŞKANI BİR TOPLANTIDA Q2,5 E YAKIN ,BİR TOPLANTIDA Q2,5 UZAK DURARAK ELLERİNDEN GELDİKÇE MAÇI SOĞUTMAYA ÇALIŞIYORLAR.İŞİN DOĞRUSU ONLARDA TAM OLARAK KARAR VERMİŞ DEĞİLLER.BİR TARAFTA OBAMA BİR TARAFTA CUMHURİYETÇİLER KARAR MEKANİZMASINI ETKİLEMEKTE.SONUÇ OLARAK BİZ O GÜNE KADAR YERE DÜŞEN TOPLU İĞNEDEN BİLE PAYLAŞIMDA BULUNARAK ZARARIMIZI MİNİMİZE ETMEYE VE YENİ POZİSYONLAR ALMAK İÇİN HAZIR OLMAYA ÇALIŞMALIYIZ.ARTIK TEKRAR TEKRAR SÖYLÜYORUM HER AYRINTI ÖNEMLİ DEĞERLİ KARDEŞLERİM.SAYGILARIMLA
 

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

saygılar..

ağzınıza sağlık syn egeli. geçen seneye istinaden yorum yapmanız beni sevindirdi.. işin haber kısmından baktığım için aynı olayların döndüğünü düşünüyorum bende. ki bunun da yaz ayı ile ilgili hangi konuda olduğunu araştırıyorum. koca kış geçti piyasada dalgalanma oluyor ama yaz ayında tekrar bir kriz ortamı oluşturuluyor.(yunan-AB sorunu) düşüncem ise tekrar şubat ayında olan gibi yunanistanın başta olmak üzere konusu ile piyasanın karıştırılması ve sonrasında yine bir yükselme gerçekleşmesi.. grafikçiler buna yeni bir dip oluşturuyor diyorlar biz ise başta AB ve ABD olmak üzere dünya karışıklığı diyoruz. zaten görünen ortada AB karışıyorki dip oluşsun sonra da herşey normale döndüğünde altın olağan yoluna devam etsin eee peki ne oldu bu sırada alrın 200-300 dolarılık hareket etmiş oldu belki daha fazla.. inşallah insanlarımız bu zamanı yakalar da zararını çıkarıp karlarını cebe koyarlar.. tekrar tekrar saygılarımı sunuyorum size sn egeli..

İçeriği paylaş İçeriği paylaş