26 EKİM

                                                                                   SELAMLAR HERKESE 
   Arkadaşlar en son yazımdan bu yana yaklaşık bir hafta geçti o zaman size yatay-ileri gidişimizin devam edeceğini söyledim tabi ki bu süreçte geri çekilmeler olacak ve 1600 lü seviyeleri inilecektir lakin oralarda fazla kalması şu anki piyasada olası değil.
   Ama analizimde ısrarlayım 1730 çok kritik bu seviye kırılmadan yükselişten söz edilemez 1730 kırıldığında bi parça satış gelir 1700 den destek bulup tekrar yükselişe geçerse o zaman yatay ileri yerine yükselişten söz etmek mümkün olur tekrar söylüyorum felaket tellarına itibar etmeyin değil 50 lira yıl sonuna kadar 90 ın altı bile mucize..
  Kısa vadeli hareketler için 95-97 aralığı al 98-100 aralığı sat (dolara ve onsa çok takılmak istemeyenler için) bu arada merkez bankası yılsonu dolar hedefini 1.69 olarak gösterdi bunun olup-olmaması çok önemli değil önemli olan sürekli müdahale geleceği bu dikkat edilmesi gereken bir durum ben o rakamlara geleceğini düşünmüyorum doların zira faiz silahını çok kullanmak istemeyecektir devlet çünkü enflasyonun yükselmesi işine gelmez haliyle  şimdilik bu kadar..
      Not; bilgi kirliliği olmaması açısından sürekli yazmayı uygun görmüyorum konumlar değiştikçe yeni yazı yazmaya gayret edeceğim hoşçakalın....  

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

Tesekkuler beyefendi

Tesekkuler beyefendi

teşekkürler

bu belirsizlik ortamında, böyle akılcı yorumlar çok işimize yarıyor.Sağolun

ben daha önce bir yazı

ben daha önce bir yazı yazmıştım.doların 2011 yılbaşında sene sonu hedefi 1.40-1.65 diye yani max 1.65 demiştim hatta bunu okuduğumda ben bile şaşırmıştım.şimdi 1.69 denmiş arada çok az fark var.adamlar yılbaşında bir hedef koyuyorlar ve ona göre yapıyorlar işlerini güçlerini bu yüzden bu hedefleri herzaman dikkate almak lazım diye düşünüyorum.görüyorsunuz o seviyenin çok üstüne çıktığında her türlü müdahele gelebiliyor.

TEŞEKKÜRLER

yorumlarınızı sabırsızlıkla bekledik . teşekkürler.

İçeriği paylaş İçeriği paylaş