Altın fiyatları

Canlı Emtia Fiyatları


Emtia Fiyatları Investing.com Türkiye tarafından sağlanmaktadır.

Döviz Kurları Investing.com Türkiye tarafından sağlanmaktadır.
Investing.comForex Grafikleri Investing.com Türkiye tarafından sağlanmaktadır.

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

pıyasa bugun cok durgun

piyasadaki  bukadar durgun seyir ve sessizlik bir fırtına öncesi durum gibi yaprak kımıldamıyor misali herkes pozisyon aldı veya hiç almadı bekleyişte ne altın dusuyor ne dolar çıkıyor altın cıkış eğiliminde ama dun aksamkı hareketlılık azıcık yukselıs bugun alıs pozısyonu yakalamak isteyenleri bekleyişe surukledi dolarda toparlanma olsada düşmemek için bir direnme olsada  herkes 3580 lerı beklıyor burayı görse bile  altının ons uzerınden cıkıs iştahı TL olarak altın alımına  fırsatı vermeyebilir altın gun sonu 1260 yonelme istegi var gibi bekle gör pozisyonu en ıyısı gibi görünüyor siz ne düşünüyorsunuz ?

dolardakı dusus uzun soluklu

dolardakı dusus uzun soluklu olmaz sanırım yabancılar altın satıyor türkiyedekiler dolar satıyor altın alıyor. altın alımı için dolardaki dususun tam dip sevıyelerınden yakalansa bile bu sefer altın ons olarak yukselecek bu dalgayı yakalayan iyi sorf yapar sahsen altın alımı için fırsat kolluyorum yellen konusunca ons olarak dusecegını bıle bıle persembe gunune dikkat

Slm, Ş-tl 3.623 lee kadar

Slm,
Ş-tl 3.623 lee kadar gelmiş
Önce Fedle başlayan düşüş
sonra Merkez bankası ile devam etti.
neler düşünüyorsunuz? 
Altın gr-tl de 143 lerde
onz 1200 altına düştü fakat Ş-tl düşüşüne ter olarak arttı 1226 larda.
 

Aleykum selam

Evet tolga bey uzun zaman oldu.. Artik kimse ugramaz oldu ..arkadaslar paylasimlarinizi bekliyoruz..

selamun aleykum

uzun zaman oldu...
İnşallah sağlık sıhhat yerindedir...
Allah a emanet olunuz...
saygılar...

 yatırım tavsiyesi değildir,zarara uğrarsınız...
TOLga

Uluslararası kredi

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Türkiye’nin kredi notunu düşürdü 27 Ocak 2017 Cuma, 22:49 Güncelleme: 28 Ocak 2017 Cumartesi, 00:36
Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Türkiye’nin uzun vadeli Döviz cinsinden kredi notunu yatırım yapılabilir seviyenin bir basamak altına indirdi. Not görünümünü durağanda bıraktı.
Böylece kredi notu BBB-‘den BB+’ya çekildi ve Azerbaycan, Bahreyn ve Portekizile aynı düzeye geldi. Fithc’in yanında, Moody’s Investors Service ve S&P Global Ratings de Türkiye’yi yatırım yapılabilir seviyenin altında notlamış durumda.
Fitch, açıklamasında, ekonomik büyümenin 2016 yılının 2’nci yarısında keskin bir şekilde düştüğünü ve Türkiye’nin son yıllardaki performansının oldukça altındaki bir hıza toparlanmasının beklendiğini kaydetti.
Fitch’in açıklamasına gçre, 2016 yılının 3. çeyreğndeki yıllık yüzde 1.8’lik daralmanın ardından bir sıçrama bekleniyor, ancak bu sıçrama, güvenlik ve siyasi koşullardan ve kısa vadede para biriminin değer kaybınden dolayı zayıf iç talep ile birlikte düşük kalacak.
Fitch açıklamasında, “Siyasi ve güvenlik alanındaki gelişmeler ekonomik performansı ve kurumsal bağımsızlığı zayıflattı,” dedi ve hükümetin icracı Cumhurbaşkanlığı sistemini getirmeye yönelik hareketi, eğer başarılı olursa, Fitch’e göre, kontrol ve dengelerin zayıfladığı bir sistemi getirecek.
http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1979643-fitch-turkiyenin-kredi...

gautry son durum

gau alım için

04.01.2017

http://invst.ly/30e6p
gau/try paritesi günlük grafik
http://invst.ly/30e8h
buda 4 saatlik grafiğimiz.

gr/try 4 saatlikler ne anlatıyor

Yorum görüntüleme seçenekleri

Yorumların gösteriminde tercih ettiğiniz şekli seçiniz ve değişiklikleri "Ayarları kaydet"e tıklayarak kaydediniz.
İçeriği paylaş İçeriği paylaş