Altın fiyatları alım için uygun mu? 18 Ekim 2011 analiz

Altın fiyatları 1695 değerine yükseldikten sonra gelen satışlar sonrasında yeniden düşüş gösterdi ve 1670 destek seviyelerine kadar indi. Bugün itibarı ile Ulukartal Finans tarafından yapılan analizde gün içindeki düşüşlerin alım fırsatı olabileceği belirtiliyor. 18 Ekim 2011 tarihli analizi siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz: Yatırımcılarımızın gün ,içerisinde aşağı yönlü tepkilerde 1665 - 1660 $ seviyelerinden alış pozisyonuna girilmesinin, 1655 $ seviyesinin stop olarak belirlenmesinin ve yukarıda 1675 - 1685 $ seviyesinin hedeflenmesinin uygun olabileceğini öngörmekteyiz.

İşlem volatilitesinin oldukça yüksek olduğu bu günlerde mutlaka stop’lu işlemler açılmasını ve gelebilecek açıklamaların takip edilmesini önermekteyiz.   Kaynak: Ulukartal Finans

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.
İçeriği paylaş İçeriği paylaş