Altın fiyatlarındaki düşüşler hala alım fırsatı mı?

Altın fiyatları 1650 $ seviyesindeki destek noktasından aldığı destek ile 1670,0 $ seviyelerine kadar yükseldikten sonra yatay hareketine devam ediyor. Ulukartal Finans tarafından 14 Ekim 2011 tarihi için yapılan yorumda altın fiyatlarındaki düşüşlerin alım için fırsat olabileceğinden bahsediliyor:  Bu sabah itibari ile 1666$ seviyelerinden işlem gören altın fiyatlarında gün içi düşüşlerin alım fırsatı yaratabileceğini düşünmekteyiz. Yatırımcılarımızın gün ,içerisinde aşağı yönlü tepkilerde 1655 - 1660 $ seviyelerinden alış pozisyonuna girilmesinin, 1650 $ seviyesinin stop olarak belirlenmesinin ve yukarıda 1670 - 1680 $ seviyesinin hedeflenmesinin uygun olabileceğini öngörmekteyiz.
İşlem volatilitesinin oldukça yüksek olduğu bu günlerde mutlaka stop’lu işlemler açılmasını ve gelebilecek açıklamaların takip edilmesini önermekteyiz.  Kaynak: Ulukartal Finans

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.
İçeriği paylaş İçeriği paylaş