ALTIN YORUMCUSU-19.09.2011

HERKESE İYİ GÜNLER,
 
  1750 VE ALTINA DÜŞMESİNİ BEKLEDİĞİMİZ ALTIN ONS, 1763 DEN TEPKİ GELDİ,SEBEPLERİ,
1. FED TAHVİL PROGRAMI ACIKLAYABİLİR
2. SP , ABD NOTUNU TEKRAR DÜŞÜREBİLİRİM UYARISI
3. YUNANİSTAN BORC SORUNU.
 
BUNDAN SONRA KISA VADE İÇİN 1828-1832 ARALIGI GECİLİR İSE Kİ BENİM BEKLENTİM HAFTA İÇİNDE BU SEVİYENİN GECİECEĞİ VE 1880 SEVİYESİNE GİDECEĞİDİR. BU SEVİYEDEN TEPKİ SATIŞLARIYLA 1860 LARA ÇEKİLİŞİ TAKİBEN 1920 TEST EDİLECEKTİR.
 
İKİNCİ DURUMDA İSE 1790 SEVİYESİNE DÜŞÜŞ VE SERT SATIŞ İLE 1750 LİYE CEKİLİŞTİR Kİ, BUNUN OLMA İHTİMALİ 1810 ÜZERİNDE ALTININ KALDIGI HERSÜRE İÇERİSİNDE DÜŞMEKTEDİR
 
BİZ İLK İHTİMALİN OLMASINI BEKLEMEKTEYİZ. TABİKİ BU FED DEN CIKACAK HABERE GÖRE COK SERT HARAKET EDECEK ALTIN İÇİN YÖN TAHMİNİDİR.
ASIL SORUN İSE DOLAR/TL DİR. BORSALARDA 58000-58500 SEVİYESİNDEN KAR REAZLİZASYONU BEKLEMEKTEYİZ, BU DOLARI YUKARI ATMAK İSTESEDE MAKS SEVİYE BEKLENTİMİZ BU HAFTA İÇİN 1.82 DİR. 1.77-1.79 BANDINDA SALINIM BEKLENTİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR. YUNANİSTANIN TEMERRÜTE DÜŞMESİ V.B. HABERLER DOLARDA 1.85 LERİ GÖSTEREBİLİR. AMA BUNUN BU HAFTA OLMASINI BEKLEMEMEKTEYİZ.
 
ALTIN DA TEMEL YÖN OLARAK YUKARI VERİYORUZ. PANİK SATIŞ VE ALIŞ YAPMAYINIZ..
 
NOT 1: DÜŞÜŞLERDE ALTIN SATMAYINIZ, ALTIN ALINIZ. AMA ALTIN HİÇBİR ZAMAN TÜM PARANIZLA ALINMAZ, EN FAZLA %40 ORANINDA OLMALIDIR
2. ÖZELDEN MESAJLARA YETİŞEMİYORUM, CEVAP YAZAMADIKLARIM İÇİN ÜZGÜNÜM.
3. ÇOK GÜZEL ANALİZ YAPAN ARKADASLARIM VAR ONLARI ARAMIZDA GÖRDÜĞÜM İÇİN UFAK ANALİZLERİ ARTIK PAYLAŞMIYORUM, YAVAŞ YAVAŞ O ARKADASLARIMA DA ORTAM SAGLAMAK İSTİYORUM..
 
İYİ KAZANCLAR DİLEĞİMLE...
 

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

BİZİ BIRAKMAYIN LÜTFEN

TEŞEKKÜRLER

lütfen daha sık yorum yapabilirmisiniz

TEŞEKKÜRLER YARIN 103 CİVARINDA ALABİLİRSEK ALMAMIZ SİZCE UYGUNMUDUR..SAYGILARIMLA

ÜSTADIM ŞİMDİ HAFTA İÇİ

ÜSTADIM ŞİMDİ HAFTA İÇİ DÜŞECEK HELE ÇARŞAMBA BEKLENTİSİYLE ALTIN ALIŞI YAPMADIM ŞİMDİ YÜKSELİŞ CİDDİ GÖRÜNÜYOR DİYORSUN ALTIN 101 KEN ALMADIK DAHA İNECEK BEKLETİSİNDE ŞİMDİ 105 BİZ BU HAFTANIN KARINI ŞİMDİDEN KAYBETTİK ÖYLEYSE

NİHAYET!!!! TEŞEKKÜRLER...

NİHAYET!!!! TEŞEKKÜRLER...

gerçekden öyle. Sizlerin yorumunu bekliyorduk

çok teşekkür ederiz.

günlerdir beklediğimiz

günlerdir beklediğimiz yorum.
iyiki varsın.

İçeriği paylaş İçeriği paylaş