ALTIN YORUMCUSU-ALTIN

İYİ GECELER,
 
 ALTINDA GÖRECELİ DÜŞÜŞ DEVAM EDİYOR, DÜNYA PİYASALARINDAKİ DOLARIN ARTIŞI, DOĞAL OLARAK ALTINA SATIŞ GETİRİYOR, YAKLAŞIK 10 GÜN ÖNCE EURO/DOLAR PARİTESİNİN ÖNEMLİ OLDUGUNU 1.35 SEVİYELERİNE GELİNİRSE 1700-1750 ONS ARALIGINA ALTININ GELECEĞİNİ DAHA ALTIN 1840 İKEN SÖYLEMİŞTİM. BU NORMAL BİRŞEYDİ CÜNKÜ, DOLAR GÜCLENİRSE ALTIN GERİLER..
  EURO/DOLAR PARİTESİ 1.345-1.348 BANDININ ALTINA SARKMASI DURUMUNDA 1.31 E CEKİLME BEKLENMELİDİR. BU DURUMDA ALTIN 1640-1680 BANDINA KADAR CEKİLMELİDİR. DOLAR İSE BU DURUMDA 1.85 BANDINI KIRACAK VE 1.88-1.90 BANDINA GİDECEKTİR. ALTIN GRAM/TL BAZINDA DEĞİŞİMİ HESAPLAYABİLİRSİNİZ.
 
  BU GİDİŞATI BOZACAK TEK ŞEY AVRUPADAN GELECEK BORC SORUNLARINA DAİR İYİ BİR HABERDİR. 
  EĞER PARİTE 1.35 ÜSTÜNE CIKAR VE 1.38 E DOGRU HARAKET EDERSE İLK ÖNCE 1780-1800 ARALIGINA TEPKİ BEKLENMELİDİR. AMA GİDİŞAT PARİTENİN DÜŞECEĞİ ŞEKLİNDEDİR. BİLGİ AKIŞINI VE HABERLERİ İYİ DİNLEMEK SİZE YOL GÖSTERECEKTİR.
 
İYİ KAZANCLAR DİLEĞİYLE...

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

Seneye nisana kadar Altından

Seneye nisana kadar Altından hayır beklemeyin benim kişisel düşüncem.

altım

sabah saat 10 da 1,100 kg aldım hayırlı olur insallah

DEGERLI SEFAPNR

Hemen hemen hepımız aynı durumdayız.paramIz erıyor zarar ettım dıye dusunmeyınız...bu meret gene o rakamlara cıkar...daha once cıktıgı gıbı....eger yuksekten aldıgınızı panıkle dusukten satarsanız onun adı zarardır....MEVCUT DURUM HEPIMIZ ICIN BEKLEME VE SABIR SURECIDIR

sakin olmak lazım

ben de 108.5 ten aldım biraz beklememiz gerekecek sonunda tekrar bu fiyatlara döner

MERKEZ BANKASI

Merkez bankası cuma gün ki dolar satışını ilan eder iken blomberg de bir daha satış ihalesi olmayacağı yönün de bir alt yazı geçmişti,
yanlış hatırlamıyor isem

MB PAZARTESİ TOPLANIYOR

MB BANKASI PAZARTESİ ÖNLEMLER İÇİN TOPLANACAKMIŞ DİREKT ÖNLEMLERİ KONUŞACAKMIŞ DAHA DETAYLI BİLGİSİ OLAN VAR MI ACABA MÜDAHALE EDERSE DOLARDA DÜŞÜŞ GÖRÜLEBİLİR Mİ
BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARSA PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM

ALTIN YORUMCUSU

SÜREKLİ YAZI YAZMIYOR GERKTİĞİNDE ZATEN ARKADAŞIMIZ YAZISINI PAYLAŞIYOR YARIN AKŞAM BÜYÜK İHTİMAL İLE YORUMLAYACAKTIR.HABER GELMEDİĞİ SÜRECE DEĞİŞEN BİRŞEY OLMUYOR ÇÜNKÜ.BİR DEĞİŞİKLİK OLDUĞUNDA MUTLAKA BİLGİLENDİRME YAPACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.HERKEZE BURADAN SAKİN OLMALARINI TAVSİYE EDİYORUM BEN 109 DAN ALMIŞTIM :) HALA SAKİNİM AL SATLARLA FARKI KAPATTIM SAKİN OLUN ALIM SATIM FIRSATLARI MUTLAK GELECEKTİR..HERKEZE SABIR VE BOL KAZANÇ DİLİYORUM

SEFAPNR' A

sabret ve yıl sonunu bekle derim değerli arkadaşım elinde nakitin varsa ortalama düşürmeye bak ben 104 ten almıştım ortalamamı 101.5 e indirdim dahada düşürücem 1 2 deme kaç varsa elinde 4 e böl kademeli al derim 98 başlangıcın olsun derim 96 93 90 tavsiyemdir.

mrb

arkadaşlar merhaba,Bende altını 107. TL den almıştım gün geçtikçe param eriyor.düşmeye devam edermi sizce? yada daha fazla zarara geçmeden satmalımı???herkese bol kazançlar dilerim.

Ben de aynı

Ben de aynı durumdayım.Zararına satsam mı beklesem mi ne yapacağımı bilemiyorum.Altım yorumcusundan muhakkak pazartesinden önce bir yorum bekliyoruz.Biliyorum onun da omzunda ağır bir yük var ama biz kendisine güveniyoruz.

asz

İçeriği paylaş İçeriği paylaş