ALTIN YORUMCUSU-ALTIN KISA+GENEL, DOLARA GENEL BAKIŞ, GÜMÜŞ

HERKESE İYİ GÜNLER,
FAZLA DETAYLARA SİZLERİ BOĞMADAN ALIŞ SATIŞ VE POZİSYON AÇIŞ VE KAPATIŞLARDA BEKLENTİLERİMİZ AŞAGIDAKİ GİBİDİR, 
ALTIN :  
1590-1670 BANDINDA HARAKET BEKLENTİM DEVAM ETMEKTE, 1610 SEVİYESİ YAKLAŞIRKEN ALIM, 1672 LERDE SATIM ÖNERİMİZ DEVAM ETMEKTE, 1590 STOP-LOSS YAPILMALI 1530 DAN ALINMALI (DÜŞÜK İHTİMAL ŞUAN BÖYLE BİR BEKLENTİM YOK), TEMEL OLARAK 1626-1658 ARASI KISA BANDDIR, BU SEVİYE ALTIN GEZİNECEKTİR. TEMEL ANLAMDA 1672-1690 BANDINI SERT YUKARI KIRDIĞINDA YÜKSELİŞ TRENDİ BAŞLAYACAKTIR.( UZUN DÖNEMDE BEKLENTİLERİ OLANLAR İÇİN  4-12 AY ZARFINDA ALTINDA 112-118 ARALIGI GÖRÜLMESİ BEKLENMELİDİR.)
 
DOLAR: 
 
MB MÜDAHALELERİNİN BELİRLEYİCİ OLDUGUNU SÖYLEMİŞTİM VE 1.835 CİVARINDA %30 DOLAR POZİSYONU KISA VADEDE KAZANDIRACAGINI BELİRTMİŞTİM, YARIN İÇİN İSE MB AYNI SERTLİKTE MÜDAHALE EDERSE ÖNCELİKLE 1.825 VE 1.795 SEVİYESİ GÖRÜLEBİLİR, BU DURUMDA  1.825 DEN %15, 1.795 DEN %40 DOLAR POZİSYONU ACINIZ. TEMELDE MB BU MÜDAHALERİ DURDURDUGUNDA DOLAR 1.915 E GİDECEKTİR.
 
GÜMÜŞ:
 
30.5 ONS CİVARINDA SEYREDEN GÜMÜŞTE, 28.5-29 ARALIGI UZUN SÜRELİ ALIM İÇİN ÖNEMLİDİR, ÖZELLİKLE GÜMÜŞTE 1 YIL İÇİNDE KAR KAZANC ORANI BEKLENTİMİZ YÜZDE 78 DİR, RİSK ORANI YÜZDE 48 DİR (COK KAZANDIRABİLİR FAKAT COK NET DÜŞÜŞLERDE GÖRÜŞEBİLİR, TABAN SEVİYEDEN GİRİLMELİDİR.)
 
KISACA YARIN: SAAT 11:00 DA ALIM İÇİN HAZIR BEKLEYİN, MB SI AGIR MÜDAHALE EDERSE, YUKARIDA BELİRTTİĞİM SEVİYELERDE DOLARDA POZİSYON ACIN, 11:00-11:20 ARASI ONS 1630 ALTINA SARKMIŞ İSE KÜÇÜK MİKTARDA ALTIN ALIMLARIYLA PORTFÖYÜNÜZÜ GÜCLENDİRİN.
 
 
NOT: ÖZELDEN TÜM ARKADASLARIMA ZAMAN SEBEBİYLE CEVAP VEREMİYORUM, KUSURA BAKMAYINIZ
         ALIM VE SATIMLARI YANLIS YAPAN ARKADASLAR VAR (ÖZELDEN YAZANLARDAN ANLAŞILABİLİYOR.) LÜTFEN ESKİ YAZILARIMDAN NASIL ALIM SATIM YAPILMALI OKUYUNUZ
         BURADA YAZILANLAR SADECE BİR TAHMİN VE ANALİZDİR, YATIRIM DANIŞMANLIGI KAPSAMINDA DEĞİLDİR,
 
 
 

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

bu sayfayı bi arkadasım

bu sayfayı bi arkadasım önerdi çok sevdim tşk.inallah sayenizde kazanacam sayın üstat

Büyük üstad.

Altın yorumcusu, senin sayende artık zarar etmiyorum. Ufak ufak kar etmeye de başladım. Çok teşekkür ederim. Saygılarımla. Kar oranım daha çok olacak ama verdiğin rakamlar bizim mesai saatleri dışında gerçekleşiyor iki gündür. Şu dakikalarda olduğu gibi. :) Saygılarımla.

DOLARIN 2000 İ DE

DOLARIN 2000 İ DE GEÇECEĞİNDEN DE BAHSETTİLER.....FAKAT DOLARIN PARA BİRİMİ OLUP ÜLKEMİZ İÇİN YATIRIM AMACI OLAMAYACINIDA SAVUNDU.....AMA BEN DEĞERLİ ALTIN YORUMCUNUN VE TRADER ARKADAŞIN YOLUNDAN GİTMEYİ VE BİLGİYE DAYALI YORUMLARININ DAHA SAĞLIKLI OLDUĞUNDAN EMİNİM.....EN AZINDAN KARŞILIKSIZ BURADALAR....TABİ EŞDEĞERDE Kİ ARKADAŞLARI İÇİNDE GEÇERLİ DİLEKLERİM....

Teşekkürler 777577n

Programı izliyorum güzel tavsiyeler var. 1670' i aşarsa yükselme devam eder, altın hala alınabilir tarzında yorumlar vardı. Piyasaların her an değişebildiği ve  güvenilir liman olarak görülen altının yükselişinden sonra yatırımcıların daha yükselmeyebilir endişesi ile altından çıkıp farklı yatırımlara yöneldiğinden bahsettiler.

BLOOMBERG İ AÇIN

BLOOMBERG İ AÇIN ARKADAŞLAR.....

iyi gecelr garanti kapanış

iyi gecelr garanti kapanış fiyatlarınnı bilen var mı?

teşekkürler

bu degerli bilgiler için ne kadar teşekkür etsek az gelir.

TEŞEKKÜR

TEK KELİMEYLE TEŞEKKÜRLER...

men amene bil kader, emin-e minel keder.

Size Minnettariz

ALTIN YORUMCUSUNA

SİZİ HÜTHÜT KUŞLARINA BENZETMEKTEYİM...TEŞEKKÜRLER ÜSTAT..

İçeriği paylaş İçeriği paylaş