ALTIN YORUMCUSU-KISA

İYİ GÜNLER, PİYASALARDAKİ GEÇİCİ İYİMSERLİK NEDENİYLE VE DOLARA MÜDAHALE EDİLMESİ ALTINDA ASLINDA BİZİM PAZAR AKŞAMINDAN BELLİ BEKLENTİMİZ OLAN 1750 SEVİYESİNE ÇELİŞİ HIZLANDIRDI.BU DA BENİM ALIM YAPILACAK DEDİĞİM SEVİYELERİN GELDİĞİNİ GÖSTERMEKTE...
KISACA NE YAPMAMIZ GEREK, 1750 ALTINA DÜŞÜŞLERDE 1/5, 1720 1/5, 1700 2/5 VE GERİ KALAN 1/5 1680 TEPKİ GELİRSE YİNE 1720-1750 ARALIGINDA DEGERLENDİRİLMELİ. BU ALIMLARI HAFTAYA SALI VE ÖZELLİKLE CARSAMBA BEKLENENEREK YAPILMALI, TABİ FED TOPLANTISINDAN SIZAN HABERLERE DİKKAT ETMEK GEREK..
HAFİF YÜKSELİŞLER OLABİLİR, AMA TEMEL GÖSTERGE HALA BEKLEME YÖNÜNDE...
ALTINDA 3-5 HAFTA ARALIGINDA 1940 LI SEVİYLER GÖRÜNÜYOR.. MERAK ETMEYİNİZ. HERKESE İYİ KAZANCLAR DİLEGİMLE...

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

SAHTE YUKSELIS

SAHSI KANAATIME GORE PARANIN BABALARI DUN GECE ONS ILE ILGILI NIYETLERINI GOSTERDILER....SU AN EVLERININ OVAL SALONLARINDA GOBEKLERINI KASIYARAK UYUYORLAR...ONLAR PARANIN LOKOMOTIFIDIRLER...SABAHTAN BERI GORDUGUMUZ ONSDAKI HAFIF YUKSELIS DE ALTINI KAZIK FIYATTAN ALAN VE SAAT ITIBARIYLE SU AN UYANIK OLAN ULKELERIN ONS U YUKSELTME GAYRETLERIDIR.AMA NE YAZIKKI BU ULKELER VAGON HUKMUNDEDIRLER.......

HERKESE SAYGILAR

ARKADAŞLAR ÖBÜR BANKALAR KAZIK ŞU ANDA EN İYİ AKBANK VE HSCB GÖZÜKÜYOR BU ŞİMDİLİKMİ BÖYLE YOKSA ÖNCEDENDE BÖYLEMİYDİ?

insider ve altınyorumcusuna teşekkürler

sizin yorum ve analizleri takip ediyorum çok teşekkürler.saygılar

DEGERLI AKON

O KOPRULERIN ALTINDAN ÇOOOOOK SULAR GEÇTI....DUNYADA HER DAKIKA YENI BIR SEY OLUYOR.....SONUCTA ALTIN YORUMCUSU DA MEDYUM DEGIL .....DEGISEN KOSULLARDA EN SON DURUMA GORE BIZE YOL GOSTERDIGINI DUSUNUYORUM....ALLAH RAZI OLSUN KENDISINDEN BEN ÇOOOK YARARLANDIM

DalgalarlaSörf' e

grafiklerinizi ve görüşlerinizi ilgiyle takip ediyorum. teşekkür ederim. ancak murat beyin alıntıya imza açıklama önerisini doğru buluyorum. çünkü benim gibi işin teknik yanını bilmeyenler için imzalar, o bakış açısı hakkında kabaca fikir oluşturmamızı sağlıyor.kimlerin negatif, kimlerin pozitif, kimlerin nesnel ya da öznel baktığını takipte yararı oluyor. ayrıca emeğe saygı adına da önemli olduğunu düşünüyorum. saygılar.

ALTININ BALON OLMASINDAN SÖZ

ALTININ BALON OLMASINDAN SÖZ EDEBİLMEMİZ İÇİN PARALAR GÜÇLÜ OLMALI VE BUNA RAĞMEN ALTIN ÇIKSA İDİ BALON DERDİK...
DOLAR ENDEXİ DÜNYA DA DEĞER KAYBEDERKEN VE DİĞER PARALAR DA CAZİBESİNİ YİTİRİKEN.. FAİZ VE BONO GETİRİLERİ DÜŞÜK SEYREDERKEN ALTININ YÜKSELMESİ KADAR DOĞAL BİRŞEY YOK..

öyle bir mecburiyetimizmi var

öyle bir mecburiyetimizmi var ...

bu kuralı koyan kim ...

aynı şeyi biri banada yazmıştı ondan cevap verdim.yoksa haddimizi biliriz....

ayrıca grafikde benim kendi çalışmamdı ...

SERKAN'A

Lütfen yorumun altına kimden alıntı yaptığını yaz.

Değerli metallerde iki çeşit

Değerli metallerde iki çeşit alıcı var. İlki korkuyla alım yapan; ikincisi hırsla alım yapan. Korkuyla alım yapan portföyünü korumaya çalışır. Hırsla alım yapan, faydasını maksimize etmeye çalışır.

Hırslı alıcıysanız, spekülatörseniz, bulunmanız gereken yer gümüş. Korkuyla alım yapıyorsanız, olmanız gereken yer altın.

Altında balon oluştuğunu

Altında balon oluştuğunu söyleyen yorumculara gülüyorum. Bu insanlar; Çin medyasını, Hint medyasını takip ediyorlar mı acaba? Halkı altın almaya çağıran, hükümetlerin organize ettiği reklam kampanyalarından haberleri var mı? Chicago Emtia Borsası’nı, Londra Altın Borsası’nı izliyorlar mı? Fiyatlamalardaki yanlışları, teslimatlardaki sıkıntıları görebiliyorlar mı?

İçeriği paylaş İçeriği paylaş