Altın yorumu 14 Eylül 2011 kısa analiz

ALTIN YORUMCUSU  tarafından 13 Eylül, 2011 tarihinde yapılan analizi, yorum sayfasından okunması zor olabileceğinden dolayı tekrar paylaşıyoruz: NORMAL ŞARTLARDA ALTIN 1860-1880 ARASI OLMASI GEREK AMA RİSKLERLE İLGİLİ SÖYLEDİKLERİMİ OKUYANLAR SANIRIM NEDEN YÜKSELMEDİĞİNİ ANLAYACAKTIR. HERKES KENDİNE GÖRE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNUR SANIRIM.. SADECE SON BİR BİLGİ GİRMEK İSTİYORUM BU ARADA, EMTİA FİATLARINDA ABD TARAFINDA FONLARIN SATMIŞ OLDUGU POZİSYONLARI BUGÜN TEKRAR DOLDURACAKLARI VE  POZİTİF BİR AYRIŞMA OLACAGI İLE İLGİLİ BİR DUYUM GELDİ..
YANİ FONLARIN ALIŞ POZİSYONLARINI ARTIRACAGI KONUSUNDA, BU DUYUM ETKİSİYLE ALTIN YÜKSELİŞTE AMA TEYİT EDEMEDİM.. EGER DOGRU İSE 1845 DESTEĞİNİ GECİP 1874 LERE ATAK YAPMASI BU GECE BEKLENEBİLİR.. YALANSA ZATEN TEKRAR 1810 LARA DOGRU CEKİLECEKTİR.
SAYGILARIMLA
ALTIN YORUMCUSU   tarafından 13 Eylül, 2011 - 21:19 tarihinde gönderildi.

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

Yorumları görebilmeniz için

Yorumları görebilmeniz için tüm açıklamalar yapıldı ama o sayfaya da ekleyelim madem tekrar.

kharonturk

Sol bölümdeki "Altın Yorumcusu ve İnsider Özel Bölümü" yeniden düzenlendi.demişin ama üstatların yorumlarını göremiyoruz.sık sık yorumları na bakıyorduk.yine yorum yapmış mı yapmamış mı.

Haklısınız. Düzenliyorum.

Haklısınız. Düzenliyorum. Bunun haricinde Sol bölümdeki "Altın Yorumcusu ve İnsider Özel Bölümü" yeniden düzenlendi.

ADMİN E

Sayın Admin,
Altın yorumcusunun yorumlarının diğer yorumlar arasında kaybolması nedeniyle ana sayfaya taşımış olmanız gerçekten çok güzel oldu.
Ancak siteyi heran takip edemeyen arkadaşlarımız için sayın yorumcunun yazım saat ve tarihini de copy paste yapmak sizce de uygun olur mu?
Zira sözkonusu yorumu dün akşam için geçerliydi. Yanılgıya neden olabilir kanısındayım.

emeğinize sağlık

İçeriği paylaş İçeriği paylaş