ALTINA GRAFİKSEL BAKIŞ

1,5 yıl önce yazdığım altın can yakacak yazımı okumanızı tavsiye ederim genel düşün şu linkteki sıralı desteklerdir 

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

gr tl olarak destekler

altın için gram tl olarak 75 desteği çalışmış durumda aşağı kırarsa facia olur 63 onunda aşağısında 43 tl ler görülmekte tabi zayıf ihtimal

USD endeksi

euro/usd 1.30 desteği de kırıldı. kotu ABD verisine rağmen USD endeksinde çıkış sürüyor. bu USD çıkış trendi açısından önemli bir işaret. kötü veriye çok tepki vermiyorsa çıkacaktır. yarın işssizlik rakamları USD endeksinin hızı için önemli. endeksin 86 ya kadar çıkma ihtimali var. bu belki bu hafta olmaz ama yarın ABD verisi iyi gelirse bu cuma akşama kadar altında dibi görürüz gibi.

flama formasyonu

twitter da aylar önce paylaşmıştım flama boyu kadar düşerse 1183 ler görülebilir bence diplere yaklaştık sakin kalınmalı kısa vadede 

Sabır

Ne kadar konuşsak boş, Çoğu altına giren ve zarar eden arkadaşlara tavsiyem sabır etmeleri veya hemen tüm mallarını satıp bir daha altına girmemeleri :) .
Beklentim altının tekrar önümüzdeki 6 -  8 ay içinde 1500 -1600 onsda gözükmesidir.
 
Y. T .D

:)

Syn Fireman hocam hos geldin. ins kalici geldin...

İçeriği paylaş İçeriği paylaş