Altınborsası ailesinin eskimeyen üyelerine çağrı

Altınborsası sitesi zaman içerisinde sürekli büyüyen bir aile oldu. Sitede yorumları ile bizlere ışık veren , değerli vakitlerini ayırıp analizleri ile site ziyaretçileri ile paylaşan, yeri geldiğinde duygularımızı, düşüncelerimizi paylaştığımız arkadaşlar... Gündelik hayatta, kendilerini gördüğümüzde yüzümüzün güldüğü arkadaşlar gibi, sitede kendilerini gördüğümüzde iyi hissettiğimiz, güven duyduğumuz arkadaşlar... Kendilerine has yazma tarzlarına aşina olduğumuz ve yokluklarında gözlerimizin kendilerini aradığı arkadaşlar:  ALTIN YORUMCUSU, insider, akhenaon, trader, hocja, tb, yelda  Sizleri yeniden aramızda görmek istiyoruz.

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

Teşekkür ederim, özel mesajla

Teşekkür ederim, özel mesajla benzer çağrılarımız olmuştu önceden, rocco nun hatırlatması ile ana sayfadan bunu tekrarladım.  Evet bahsettiğiniz gibi işleri dolayısıyla yazamayan arkadaşlar da var.
Sitedeki oy mekanizmasını eğlence amaçlı ya da art niyetle kullanan arkadaşlarımızın da üyeliği silinmektedir. (Alakalı alakasız seri şekilde sayfadaki tüm yorumlara eksi oy veren kişiler)

sn ADMİN

eski yorumcularımıza cagrınızı yürekten testekliyorum gercekten hakkını ödeyemiyecegimiz sn TB KNOPİK FİREMAN YELDA TRADER ismi aklıma gelmiyen diger arkadaslarımız bunların içinde işi geregi yazamayan arkadaslarımız var ev alan arkadaslarımız var ama küsüpte giden özellikle TRADER ve TB nin nokta atıslı yorumlarına ihtiyacımız var kendilerine bir kez daha dönün diyorum bende szin vasıtanızla tşk

kharonturk

seni çok seviyoruzzzzzz......güzel yürekli insan :)

dolar-yen

dolar-yen 85,61 olmuş. öngörüsü olan var mı? her gün yeni zirve deniyor imkb gibi.

VEEEEEEEEEEEEEEEEEE

ADI SU ANDA AKLIMIZA GELMEYEN TÜM DOSTLARIMIZI.............................

gerçekten de adminim çok

gerçekten de adminim çok güzel ifade etmişsiniz.
çok güzel bi ortamımız var gün geçtikçe yeni yeni arkadaşlarımızla daha da güzelleşiyor
ama eminim ki bi yandan da eskiler aklımıza geliyor keşke onlar da gelse her şeyi unutup devam etsek diye değil mi??

gelseler bi gün selam verseler en çok sevinecek kişi ben olacagim kesin:)

LÜTFEN çağrımızı kabul edin :)))))

sn kharonturk

Aynı çağrıyı ben yapmak isterdim ama sizin yapmanızın daha anlamlı olduğunu düşünüyorum. Tüm arkadaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz .

İçeriği paylaş İçeriği paylaş