Altında alım fırsatı devam ediyor mu?

Altın fiyatları yükseliş trendine giriyor mu? Geçen hafta altın fiyatları 1650 $ seviyesindeki destek noktasından aldığı destek ile 1685,0 $ seviyelerine kadar yükseldi.  Haftanın ilk gününde altın fiyatları ile ilgili beklentiler nasıl? 17 Ekim 2011 tarihi itibarı ile Ulukartal Finans tarafından hazırlanan analizi ve grafiği paylaşıyoruz: Bu sabah itibari ile 1680$ seviyelerinden işlem gören altın fiyatlarında gün içi düşüşlerin alım fırsatı yaratabileceğini düşünmekteyiz. Yatırımcılarımızın gün ,içerisinde aşağı yönlü tepkilerde 1675 - 1665 $ seviyelerinden alış pozisyonuna girilmesinin, 1660 $ seviyesinin stop olarak belirlenmesinin ve yukarıda 1685 - 1695 $ seviyesinin hedeflenmesinin uygun olabileceğini öngörmekteyiz.

İşlem volatilitesinin oldukça yüksek olduğu bu günlerde mutlaka stop’lu işlemler açılmasını ve gelebilecek açıklamaların takip edilmesini önermekteyiz. Kaynak: Ulukartal Finans

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.
İçeriği paylaş İçeriği paylaş