Altında alım fırsatı mı? 28 Eylül 2011

Altın piyasası ile ilgili olarak çeşitli görüş ve değerlendirmeleri yayınlamaya devam ediyoruz. Pazartesi günü FED tarafından yapılan açıklamaların ardından altın fiyatlarındaki düşüşlerle altın  1530$ seviyelerine kadar geriledi. Sonrasında yükseliş eğilimi gösterdi. 28 Eylül 2011 itibarı ile Ulukartal finans tarafından hazırlanan analizi paylaşıyoruz. Bu seviyeden alınan destek ile 1670$ seviyelerine kadar yükselen fiyatlarda gün içi düşüşlerin alım fırsatı yaratabileceğini düşünmekteyiz. Bu sabah itibari ile 1640 $ seviyesinden devam eden işlemlerde yatırımcılarımızın gün ,içerisinde aşağı yönlü tepkilerde 1620 - 1610 $ seviyelerinden alış pozisyonuna girilmesinin, 1590 $ seviyesinin stop olarak belirlenmesinin ve yukarıda 1650 $ seviyesinin hedeflenmesinin uygun olabileceğini öngörmekteyiz.

İşlem volatilitesinin oldukça yüksek olduğu bu günlerde mutlaka stop’lu işlemler açılmasını önermekteyiz.

Kaynak: Ulukartal Finans

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

Merhaba, sitenin kurucusu

Merhaba, sitenin kurucusu olmakla birlikte altın hakkında yorum yapabilecek uzmanlıkta değilim. Paylaştığım yazılar uzmanların analizleridir bana ait değil. Şunu söyleyebilirim, bu kadar piyasayı takip ettiğim halde ben de sizden daha yüksek rakamlardan alım yaptım beklemedeyim şu anda. Yazıları analiz etmenizi öneririm.

syn kharonturk

100,5 tl yüklü miktarda aldım şu an zararım çok  98tl  de çıkmam mantıklımı tl de bekleyıp daha sonrakı düşüşlerde  zarar farkını kapatablılrmıyım bilgilendırırseniz sevinirim  şimdiden teşekürler

İçeriği paylaş İçeriği paylaş