Altında bugün hangi fiyatlar hedeflenebilir?

Altınla ilgili olarak farklı fikir ve önerileri yayınlamaya devam ediyoruz. 7 Ekim 2011 itibarı ile Ulukartal Finans tarafından hazırlanan analiz yazının devamındadır:. Yapılan analizde, yapılan işlemlerde stop değerlerine dikkat edilmesi gerektiğinin altı çiziliyor: Altın fiyatları 1650 $ seviyesindeki destek noktasının hemen üstünden işlemler görmektedir. Bu sabah itibari ile 1659$ seviyelerinden işlem gören altın fiyatlarında gün içi düşüşlerin alım fırsatı yaratabileceğini düşünmekteyiz.

Yatırımcılarımızın gün ,içerisinde aşağı yönlü tepkilerde 1640 - 1645 $ seviyelerinden alış pozisyonuna girilmesinin, 1630 $ seviyesinin stop olarak belirlenmesinin ve yukarıda 1660 - 1670 $ seviyesinin hedeflenmesinin uygun olabileceğini öngörmekteyiz.

İşlem volatilitesinin oldukça yüksek olduğu bu günlerde mutlaka stop’lu işlemler açılmasını önermekteyiz. Bugün ABD’den açıklanacak olan tarım dışı istihdam verisi altın fiyatlarının seyri açısından oldukça önemli olacaktır.  Kaynak: Ulukartal Finans

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.
İçeriği paylaş İçeriği paylaş