Altında günün destek ve direnç rakamları ve analiz

Altın fiyatlarında Yen müdahelesi sonrasında satışlar görüldü. Haftanın ilk gününde uzmanların altın fiyatlarına ilişkin beklentileri, altın fiyatları ilgili günün grafiği, ulusal ve uluslararası piyasalardaki son durumla ilgili olarak 31 Ekim 2011 tarihli olarak Ulukartal Finans' ın yazısını sizinle paylaşıyoruz: Altın fiyatlarında 1750  direnç seviyesinin kırılamaması ve Japonya Merkez Bankası’nın Yen, müdahalesinin ardından satışların geldiğini gördük. Fiyatlar bu sabah itibari ile 1713$ seviyelerinden işlem görmektedir. Altın fiyatlarında yükselişin devam edebileceğini ve gün içi  düşüşlerin alım fırsatı yaratabileceğini düşünmekteyiz. 1750 direncinin kırılması altın fiyatlarını 1775 seviyelerine kadar taşıyabilir. 

Yatırımcılarımızın gün ,içerisinde aşağı yönlü tepkilerde 1705 - 1695 $ seviyelerinden alış pozisyonuna girilmesinin, 1690 $ seviyesinin stop olarak belirlenmesinin ve yukarıda 1720 - 1730 $ seviyesinin hedeflenmesinin uygun olabileceğini öngörmekteyiz. İşlem volatilitesinin oldukça yüksek olduğu bu günlerde mutlaka stop’lu işlemler açılmasını ve gelebilecek açıklamaların takip edilmesini önermekteyiz.   Kaynak: Ulukartal Finans http://forex.integralmenkul.com.tr/analiz/

 

 

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.
İçeriği paylaş İçeriği paylaş