Altında hala alım yapılabilir mi?

Altın fiyatları yükseliş trendine mi girdi? Düşüşlerde hala alım yapılabilir mi? Destek ve direnç rakamları hangileri?  Hangi aralıklar alım için uygun olabilir? 13 Ekim 2011 tarihi itibarı ile Ulukartal Finans tarafından hazırlanan altın yorumlarını sizinle paylaşıyoruz: 1670 $ seviyesindeki destek noktasından aldığı destek ile 1690,0 $ seviyelerine kadar yükseldi. Bu sabah itibari ile 1677$ seviyelerinden işlem gören altın fiyatlarında gün içi düşüşlerin alım fırsatı yaratabileceğini düşünmekteyiz.
Yatırımcılarımızın gün ,içerisinde aşağı yönlü tepkilerde 1670 - 1665 $ seviyelerinden alış pozisyonuna girilmesinin, 1660 $ seviyesinin stop olarak belirlenmesinin ve yukarıda 1680 - 1690 $ seviyesinin hedeflenmesinin uygun olabileceğini öngörmekteyiz.
İşlem volatilitesinin oldukça yüksek olduğu bu günlerde mutlaka stop’lu işlemler açılmasını ve gelebilecek açıklamaların takip edilmesini önermekteyiz.    Kaynak: Ulukartal Finans

 

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.
İçeriği paylaş İçeriği paylaş