BENDEN BU KADAR (KNOPPIX)

Son pozisyonumu açıklayıp çıkıyorum.
Önceki yazımda paylaştığım gibi az önce dolardan çıkıp Altına girdim.
Kimse etkilenmesin. Dolar 1,95 hatta 2 tl bile olabilir. Ama umrumda mı sanıyorsunuz. Ben kârımı cebime attım.
98,6 dan altın aldım. Haaa altın 90 a düşecekmiş. umrumda mı sanıyorsunuz.düşsün. ilk hedefim 104. en kötü senaryoda bile 2-3 ay sonra hedefimden satar. çorbama bakarım.
Bundan sonra Yorum Yazmayı da o çok bilmiş uzmanlara bırakıyorum. (Samimiyetine inandığım bir çok üstadı tenzih ederek)
Saygılar.
 
 

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

 Sevgili knoppix, Değerli ve

 Sevgili knoppix,
Değerli ve faydalı yorumlarınız için teşekkürü bir borç bilirim.Yazılarınızı tavsiye ederek bugune kadar doğru hamleleri yapabildim ancak ve bu düşüşten önce elimdeki altını çıkarttım 1710 iken ons ama bu asamada tekrar alım yapmalımıyız? 1560 lardan biraz toparlamış gibi gözükse de daha da gerileyecek gibi gelmekte...suanda 1585 olan ons daha da düser mi ,yoksa bu noktadan alıma başlayayım mı?
Cevabınızı bekler ,saygılarımı sunarım..

knoppix oku!

saynde zarar ettiğim halden çıktım.dolar al dedin aldık.sen ne dediysen yaptım şimdi altın alıcam yine ve ben yükseldiğinde aylar sonra kara geçicem bari sen yapma!lütfen!!!!!

merhabalar

herkese iyi geceler. Ben uzun zamandır takip ediyorum sizi ama bugünkü yazıları görünce üzüldüm ve üye oldum  sizinle bi arada olmak bana mutluluk verdiğini söylemek istiyorum öncelikle. Eminim ki ben aranızda yaşça küçüğüm ve bu konuda yavaş yavaş kendimi eğitmeye başladım sizin yardımlarınızla inşallah. Zaten öyle değil midir? Kimse doğuştan bilmez herhalde herkes böyle böyle öğreniyor...
saygılarımla...

Sen bari yapma KNOPPİX

Sn Knoppix üstadım; kim ne densizlik yaptı bilmiyorum,ben buraya fikir yazabilecek seviyede olmadığım için sürekli takipteyim, BENİMGİ OLANLARIN DURUMU DA EMİNİMKİ EPEY FAZLA. burası açılış sayfam hatta ve ilk aradığım isim sizsiniz inanın!!! Hatta Allah sizi inandırsın yorumlarınıza özel bir word dosyası açıp masa üstünde kaydederek takip ediyorum, diğer türlü değerleri hatrlamak bulmak zor oluyor. LÜTFEN SİZ DE GİTMEYİN. ORTALIĞI üçbeş kendini bilmez ZİBİDİYE bırakmayın. Sizi tanımıyorum ama Allah için çok sevdim nehikmetse :) (belkide bir yorumunun altına düştüğün o Üstad sözü) Hiçolmazsa analize girmek istemiyosanız bile bizi durumunuzdan, beklenti ve hamlelerinizde günde 2satırcık ta olsa haberdar edersenz çok rahatlatırsınız. Bugüne kadarki yardım,fikir,ayırdığınızzaman, kafa yormanızdan Allah bir değil binkere razı olsun, kısa yazcam dedim ama daha uzadıkça uzar. İşin Özü; SEN DE GİTME!  

Bu arada

BU ARADA  MCLUCKY benim tahminime göre yılbasının 2. haftasına kadar gümüş 1.90'ı bulur siz ne dersiniz?

haklısınız mclucky

SAYIN mclucky, dün size sormuştum 99.25'ten aldığım altını iyi fiyattan aldımmı diye siz bana eğer satmazsanız  iyi rakam fakat piyasa bilinmez altınada düşebilir demiştiniz. YANİ KISACA BANA SATMAYIN DEDİNİZ FAKAT BEN BUGUN 97.6DAN SATIP 1.77DEN GÜMÜŞ ALDIM. İnanın bunu yaparken yine sizin yorumlarınızdan faydalanarak yaptım ama sizin söylediğinizin tersini yaptım. Şuan sitede en çoookk güvendiğim yorumcu olmanıza rağmen sizin bana şahsi tavsiyenizin tersini yaptım. yinede size teşekkür ediyorum ve sizin en sıkı takipçinizim. anlatmak istediğim SON KARAR hep bizlere ait. LÜTFEN BAŞKASINI DEĞİL KENDİMİZİ SUÇLAYALIM YADA TEBRİK EDELİM...

YORUMLARINI İZLEYEN ÇOK KİŞİ VAR

Sayın knoppix, bu sitenin 2 aydır takipçisi olarak çok nadir yaazıyorum fakat sürekli takipteyim.Size yapılan yanlışlara dayanamadım şunu bilmeniz gerekiyorki bende dahil olmak üzere sitede çok takipçiniz var. Bir kaç kişiye kızıp bizleri değerli yorumlarınızdan mahrum bırakmayın. Kimseyi umursamayın.Siz yorum yaparsınız isteyen istediğini uygular. Son karar hep bize ait. ben şahsen çoğunlukla seninle aynı yönde işlem yapmama rağmen bazen bazı yorumlarını benimsemeyip çok daha farklı işlem yaptığımda oluyor. Ama bunu yaparken bile senin yorumlarının bir faydası oluyor. Ben herkesin yorumunu okur, bunların ortasını ve ortak noktasını bulup en son kendi yorumumu katarak işlem yapıyorum o yüzden kazansamda kaybetsemde sadece beni bağlar. Mesela dün 99.25'ten aldığım altını bugun 97.6'dan zararına bozarak tamamı ile 1.77'den gümüş aldım. Bunu kendim yaptım fakat sen ve senin gibi arkadaşlarımızdan öğrendiklerimle yaptım  ve şuan çok umutluyum. fakat olmazsa kaybedersemde kimseyi suçlamam. UMARIM BENİ ANLAMIŞSINIZDIR VE SAYIN KNOPPİX YORUMLARINIZA  ARA VERMEZSİNİZ.

ELVEDA !

Ben de hiç anlamıyorum neden tek bir güvenilir kaynak olsun ki. Onun yerine bir çok yorum ile kafamız karışsa bile farklı fikirleri görme ve buna göre kararlarımızı daha sağlıklı verme imkanını buluyoruz. Açıkçası ben altın yorumcusunu okurken dedikleriyle hareket edecek güveni sağlamamıştım. Bir süre takip edip ne kadar doğru yorumlar yaptığını görmek istiyordum. Kendisi diyordu "dediklerimi uygulayanlar %5 kazandı" gibi şeyler ama gene de insan nasıl güvenebilir ki hemen. Belli bir süre grafikleri geçmiş hareketlere göre yorumlar gibi izlemek gerekiyor. 
Bana göre sitede şöyle bir tasarım gerekli.>  Bir altın grafiğimiz olacak. Bu grafik üzerinde kimin ne yorum yaptığı işaretli olacak. Bakacaksın ekim ayında yıl sonu için ne demiş, ne olmuş. Dedikleri çıktıkça bu kişiler yıldız alacak.(yıldızı tabii biz değil site yöneticisi verecek ki + - mevzuuna dönmesin)
Daha önce yaptığım öneri de bir başka eelenceli yol>>> her yorumcuya 1 milyon TL veriyoruz. Aynı anda yatırıma başlıyorlar. Hesap hareketlerini sanal olarak yaratıp an be an yazıyorlar. Kimin ne kadar karda veya zararda olduğuna göre kişiler yıldız alıyor. Sonunda kaybedilen hiç bir şey yok. Her dileyen katılabilir.
Sürekli kızıp küsmeleri ise hiç anlamıyorum. Neden bu kadar alınganlık? Eksi vermişse vermiş, kim takar. Ben her "neden bana eksi verdiniz" diye ağlayana bi eksiyi çakıyorum dalgasına, hahahaa
Bu arada knoppix, ben de 1/5 dolardayım gerisi altın. Ağlıyorum geçen hafta biraz daha altın satmadığım için. 2. dibe de yakalanmış olduk böylece. (uzun vade hedefli de olsak arada bir kazandığımızı da görsek iyi olurdu) 

Sn yorumcular,

Bu nasıl bir alınganlık halidir, 'bana - verdi ben oynamıyorum artık' ...
Kızlar bile güler..
Her yorumunuz beğenilecek değil ya.
İçinizde çok kaliteli yorum yapan arkadaşlar var.
En mükemmeliniz bile heralde HATADAN MÜNEZZEH değildir heralde.
Bence + - olayına takılmadan devam edilmeli.
Sadece hakarete müsade edilmemeli.
Onun + ymış, - ymiş, çocukça tepki vermeye gerek yok.
Oraya + - konduğuna göre isteyen istediği notu verir.
Sn Knoppix'e tşk ederim yorumları için, bence devam etmeli.Ortak çalışmalarla
daha net sonuçlar ortaya çıkacaktır.
 

altın

arkadaşlar altının ons 1563 kadar indiği görülüyor bir ara. gram tl olarak kaça kadar inmişti yani şu an için gram olarak dip olarak nereyi gördük?

İçeriği paylaş İçeriği paylaş