Değerli Altınborsası Ailesi

Burada, uzun bir süredir güzel bir bilgi paylaşımı ortamı oluştu. Bunun haricinde, yatırımlarımızla ilgili paniğe düştüğümüzde, üzüldüğümüzde ve sevindiğimizde buraya yazdık, başkaları ile paylaştık. Bir nevi aile ortamı oluştu. Aramızda yazı yazan bazı arkadaşların altın ya da diğer yatırım araçları ile ilgili yazılarını daha fazla takip ettik, zamanla yazılarını ana sayfaya taşıdık, ayrı bölümler açtık. Ve buradaki isimlere karşı zamanla göz aşinalığı oluştu.
Bununla birlikte, zaman zaman sitedeki paylaşımları baltalamaya yönelik mesajlar da yazıldı, kimi zaman ortam gerildi ama bütün bu sorunlar halledildi, ve sitedeki birlik beraberliğimizi koruduk.
Sitede yorumlarını paylaşan arkadaşlara  saygı duyduk, ve onlara karşı yazılan mesajları kendimize karşı yazılmış gibi bilip ona göre hareket ettik. Tabii bu, olumsuz bir fikri paylaşmaya engel olmak değil, hakaret içeriği taşıyabilecek mesajlara karşı hassas olmak şeklinde oldu.
 
Hatta, verilen emeklerine saygı duyulduğu için, yazar arkadaşların başka sitelerin reklamını yapmalarına da ses çıkarmadık. Fakat bugün öğrendim ki, ana sayfada da yazan bir yazar arkadaş sitemizedeki uzmanlara özel mesaj yolu ile ulaşıp kendi sitesine davet edip onlara sitesinde üyelikler açmış. O arkadaşın bu sitede insanlarla tanışıp, bu sitede bir paylaşım ortamında bulunup , bu sitenin  kurucusuna da en ufak bir mesaj atmadan, sitedeki yazarları kendi sitesine çekmeye çalışmasını büyük bir saygısızlık olarak görüyorum.  Bundan dolayı mclucky bundan sonra aramızda olmayacak. 
Buraya, insanları buradan uzaklaştırmak için üye olan ve bu amaca ulaşmak için öncelikle güvenimizi kazanan kişiler de umarım bundan sonra gelmez. Biz buradayız ve burada olacağız. Buradaki paylaşımlar da hep birlikte devam edecek.

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

ben de

buradayım. Herkese selamlar.

sn fireman

bir de hem altın düşüyor hemde fransa nın notu ama zavallı fed akabinde ge 3 ten bahsediyor siz ce altının düşmesini engelemek için kasıtlı yapılan bir hareketmidir ? yoksa gerçekleşek bir ge 3 ün öne alınmasımıdır ?

Teşekkür ederim üstat, bu tür

Teşekkür ederim üstat, bu tür şeylere prim vermeyecektir arkadaşlar zaten. Daha doğru, daha ahlaklı ve daha dürüst bir şekilde çıkılan yoldan hayır gelecektir her zaman.

sn fireman

bu durumda altın ons olarak düşse bile dolar yükseleceği için altının gram fiyatında fazla bir düşüş olmayacak yanlış anlamıyorsam

sn akos

bu gece 1 de uzakdoğu altını nasıl açacak 1638 altına inerse dolar muhtemelen 1,86 1,87 1,88 gider gibi tabi not indirimlerinin etkisi var bunda dolarda gevşeme ve kar satışları müdahaleler olsada ana trend yukarı bence şimdilik

s.a fireman-> DOLAR

Hayırlı akşamlar fireman kardeşim...
cuma günkü not indirimlerinin bazıları piyasaların kapanışından sonra açıklandığı için paritelere tam olarak yansımadı.bu not indirimlerinin bu hafta DOLAR üzerindeki etkisi ne olur sizce. ve kısa vadede (bir aylık zaman diliminde) dolardaki inişleri ve çıkışları nasıl görüyorsunuz deneyimlerinize göre.
şimdiden Allah razı olsun .A.E.O

sayın kharonturk

İçeriği paylaş İçeriği paylaş