8 eylüle varmaz gramı 105-106 lira olur

4 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 30 Ağu 2012
8 eylüle varmaz gramı 105-106 lira olur

forum bölümünde de yazmıştım altın 17:00 dan sonra yükselecek diye teknik veri falan yok.sadece hislerime göre bence fren patladı haftaya kalmaz yukarıdaki rakamları görür bence.1800 ons bulma olasılığı an meselesi.yatırım tavsiyesi değildir.108-109 dan alanlar da inşallah en kısa zamanda zararlarından kurtulur.

hissiyat

Çevrim dışı
tren kalmıştır artık inşallah

arkadaşlar tren kalkmıştır artık sadece bazı yerlerde ve sınırlı süreli molalar olur onun dışında freni boşalmış bir şekilde devam eder.sonunda nereye çarpar durur bilemem.ytd.

hissiyat

Çevrim dışı
bu gece asyalılar onsu patlatır

amerikalılar aldı alacağı emtiaları.asyaya bırkmazlar karı bence bu gece ya ons patlar ya da yerini muhafaza eder.bir de her şeyi parasal genişlemeye endekslemek ne kadar doğru.altın tarihte her zaman kazandırmıştır.ha bu düşüş sürecinde para babaları düşürdü düşüreceği kadar senaryo geçen seneye benziyor;önemli olan 108-109 dan sonra olabilecekleri tahmin etmekte.bence kısa sürede belki de 1 ayda bu rakamalrı görür;ama sonrası nolacak.bence sonrasını kimse bilmiyor hep palavra.teknik analiz bence hikaye.adamlar önce düşürüyor sonra yüksekten satıyor.burada önemli olan para babalarının ne kadar karla satmak istedikleri emtialarını.ha bu arada gümüşe dikkat edin tavşan gibi.bence bu süreçte en karlı gümüş olur.sonuşta geçen sene gümüş 40 küsur dolara çıkmıştı.ha bir e platin var o da bence altını yakalar demedi demeyin.usta bir yatırımcı ve analist değilim.yatırım tavsiyesi de değildir.sadece edindiğim bilgiler ve hislerimle yazdıkalrımdır.bernankenin konuşmasından önce ons patlar yazmıştım yan tarafta forum bölümünde var.yine tarihin tekerrür gücüyle ve hislerimle bu gece bence gerileme olmaz ya yerinde sayar ya da patlar.herkese bol kazançlar dilerim.bu arada aranıza yenikatıldım.aranızda çok değerli analistler var onların görüşlerini de atlamayın derim...

hissiyat

Çevrim dışı
q3 olursa ani artış olmazsa kademeli

arkadaşlar 12 eylüle kadar ben kademeli artış bekliyorum.ama bernanke eğer q3 geliyor derse o zaman 109 gramda garanti sonrası bilinmez.q3 olmazsa bence biraz geri  çekilir sonra da artışlar devam eder geçen sene temmuzda gramda 77 lirayla başlayan serüven kar yolculuğu 108-109 da bitmişti.bu senekikar yolculuğu 91 ile başladı.gramda geçen seneki gibi 30lira kar bırakır mı bilinmez ama bence altın yükseliş trrendine girmiştir;çünkü parababaları emtialardan kar etmek isityor bence.amao kar nekadarbilinmez.ben şahsen 109-110 ları bulunca trenden atlayacam.çünkü geçen sene 2 defa girdi çıktı bu tren atmadık kendimizi.neyse yatırım tavsiyesi olmayıp düşüncelerimi belirttim.umarım 108 den alanlar geçen yıl zararlarından kurtulurlar.herkese hayırlı bol kazançlar dilerim...

hissiyat

İçeriği paylaş İçeriği paylaş