ahh bankalar ahh

6 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 2 Ara 2011
ahh bankalar ahh

bu makaslar oldukca yatayda bızler kazanamayız...

Çevrim dışı
Katıldı: 4 Ara 2011
altın bu ay yukselmez

gecmiş yıllardakı aralık ayı istatıklerıne baktığızmızda cok fazla dususler ve yukselışler bu ayda olmuyor ama bence bu ay sonuna kadar alım yapabilrisiniz ay sonunda yavas yavas yukselıse gecektır altın uzun vadede sabır işidir

Çevrim dışı
bende 97 .36 aldığım altını

bende 97 .36 aldığım altını 99.95 ten bozdum kasım 11 de ama o gunden berı bır turlu dusus olmadı su anda tum dunya 9 aralıktakı merkez bankalrın alacağı kararlara odaklanmıs durumda acıkcası bende ne olacağını kestıremıyorum ama kuvvetlı bır ihtımal azda olsa altıın yukseleceği bu rakam 103.5 olabilir artık altında dusus trendı coktan gectı şimdi sabredenlerın zamanı 108 den alanlar zararlarını çıkarmaya baslayacak subat ayından sonra istatıkler 2005 yılından berı hep boyle yukselışler ilk ceyrekte baslıyor  bıraz daha sabredın

Çevrim dışı
ÇOK ÜZGÜNÜM

MAAALESEF BENDE 101.70 TEN 450 GRAM ALTIN ALDIM  GECMIS YILLRDAKI ARALIK AYI İSTATISTIKLERINDE BU KADAR DUSUSE HIC RASTLANMADI ŞİMDİ FELAKET TELLALLARI CIKTI BURADAKI HERKESI KARAMSARLIĞA İTMEYE BASLADILAR LUTFEN BUNLARA İNANMAYINIZ SUAN BENIMDE MORALIM COK BOZUK AMA BEKLEMEKTEN BASKA NE GELIR ELDEN ALTIN UZUN VADEDE SABIR İŞİDİR ALTINI ALIRKEN SOYLE DİYECEKSIN BEN IKI YL YADA UC YIL PARAMI ALTINA YATIRIYORUM VE ÜÇ YIL SONRA BAKALIM NE OLACAK? NEMI OLACAK KESINLIKLE KAZANACAKSIN BANKANIN YILDA VERDIĞI YUZDE 8 FAIZDEN KAT KAT COK KAZANACAKSIN,ALTIN HER ZAMAN ALIMI OLAN DEĞERLI BIR MADENDIR VE HER ZAMAN KAZANDIRMISTIR.ARKADASLAR ALLAH SABIRLI OLANI SEVER BUTUN SAVASLAR SABIRLA KAZANILMISTIR BURADAKI YORUMCULARDAN BIRSEYLER ÖĞRENMEK YERINE BALTALAMAK KIME NE KAZANDIRIR

Çevrim dışı
ÇOK ÜZGÜNÜM

MAAALESEF BENDE 101.70 TEN 450 GRAM ALTIN ALDIM  GECMIS YILLRDAKI ARALIK AYI İSTATISTIKLERINDE BU KADAR DUSUSE HIC RASTLANMADI ŞİMDİ FELAKET TELLALLARI CIKTI BURADAKI HERKESI KARAMSARLIĞA İTMEYE BASLADILAR LUTFEN BUNLARA İNANMAYINIZ SUAN BENIMDE MORALIM COK BOZUK AMA BEKLEMEKTEN BASKA NE GELIR ELDEN ALTIN UZUN VADEDE SABIR İŞİDİR ALTINI ALIRKEN SOYLE DİYECEKSIN BEN IKI YL YADA UC YIL PARAMI ALTINA YATIRIYORUM VE ÜÇ YIL SONRA BAKALIM NE OLACAK? NEMI OLACAK KESINLIKLE KAZANACAKSIN BANKANIN YILDA VERDIĞI YUZDE 8 FAIZDEN KAT KAT COK KAZANACAKSIN,ALTIN HER ZAMAN ALIMI OLAN DEĞERLI BIR MADENDIR VE HER ZAMAN KAZANDIRMISTIR.ARKADASLAR ALLAH SABIRLI OLANI SEVER BUTUN SAVASLAR SABIRLA KAZANILMISTIR BURADAKI YORUMCULARDAN BIRSEYLER ÖĞRENMEK YERINE BALTALAMAK KIME NE KAZANDIRIR

Çevrim dışı
ALTIN KISA SÜREDE YUKSELECEK

BU DUSUS FAZLA SURMEYECEKTIR BELKI ONS 1550 LERI GOREBİLİR AMA EN KISA SÜREDE TEKRAR YUKSELISE GECECEKTIR NEDENMI ALTIN BUTUN DUNYADA YANKI UYANDIRAN BIR MADENDIR VE EN COK TALEPTE ALTINDADIR ŞİMDİ BIRILERI BUNLA UĞRASIP ALTINI DİYELIM DUSURDU VE İNSANLAR ZARAR ETTİ  PEKI UCUZDAN ALANLAR KAR EDEMEDILER O ZAMAN ALIM DAHADA AZALIR VE İNSANLARIN BASKA YONLERE KAYAR BUDA BAZILARINI TEDIRGIN EDER KIM İSTER MUSTERI KAYBETMEYI 2011 YILI KADAR YUKSELIS BEKLEMIYORUM  AMA YINEDE ALTININ AĞUSTOS AYINDA 115 İLE 125 ARASINDA OLACAĞINI BİLİYORUM  NEDENMI TAM 10 YILDIR ALTIN YATIRIMCIYIM VE HIÇ KAYBETMEDIM İNSALLAH DAHA YUKARILARA TIRMANIR KIM İSTEMEZKI  BİRDE SUVAR HERKES PARASINI BU YIL ALTINA YATIRDI BANKALARDAN FONLAR ALDILAR TALEP COĞALDI BUNU KARSILAMAK TABIKI KOLAY DEĞİL O YUZDEN AĞUSTOS AYINA KADAR BEKLEMEK EN HAYIRLISI  HERKESE BOL KAZANCLAR DİLERIM 

İçeriği paylaş İçeriği paylaş