mesajj

11 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 19 Ara 2011
mesajj

altın yorumlarının altına nasıl yorum yapabilirim..........cevap:GÜNLÜK ALTIN YORUMLARI SAYFASINA GİRİN.EN ALTTA YORUM YAZ OLAN BÖLÜMDEN YORUMLARINIZI YAZABİLİRSİNİZ. 

Edited by yelda on 4 Şub 2012 - 19:01
€îS®ßÊRG fotoğrafı
Çevrim dışı
Katıldı: 18 Kas 2011
DOLARDA SABREDEN KAZANACAK..........

AVRUPA'NIN VAHİM DURUMU DÜZELECEK GİBİ DEĞİL...........

___€îS®ßÊRG___

Çevrim dışı
poseidon

ya ben nasıl altın yorumlarının altına yorum yapabilirim bulamadım bir türlü.....

Çevrim dışı
merhaba

bende bir kaç aydır takip ediyorum siteyi konuyla alakalı pek bilgim olmasada yavaş yavaş üstadlarınn ve diğer arkadaşların sayesinde birşeyler öğrenecek  gibiyim..herkese bol kazançlar...

Çevrim dışı
dolar

merkaz bankası daah ne kadar müdahale edecek arkadaşlar....

Çevrim dışı
Katıldı: 18 Kas 2011
MB ve Dolar

Elindeki tüm dolarları harcıyan bir MB mız var..günlerdir bol keseden satış yapıyor ama sonuç ortada kaç  kuruş indirebiliyor kuru görüyorsunuz. elindeki dolarlar bitince borç veririz dolar olark onlarıda satsın :) daha geçen hafta dolarla mücadele edemeyiz tl yi euro ile kıyaslayın karşılaştırın diyen mb başkanı mücadele etmeye çalışıyor..
aslında bu müdahaleler yatırımcılar için o kadar güzel kar ortaları yaratıyor ki mb na tşk etmemiz gerekiyor ama ülke ekonomisi için üzülüyoruz tabikide.herkese bol kazançlar dileği ile saygılar....

Çevrim dışı
dolar

arkadaş yine müdahale ediyorlar ....şaka gibi yaaaa..hakkımızda hayırlısı olsun....

Çevrim dışı
dolarr

üstatların dolar akkındaki görüşü nedir acaba...hangi sınıra kadar bekleyelim????
kaçta satalım???

Çevrim dışı
dolar

bankalardaki en düşük makas hangisinde....
bu şekilde sadece onlara kazandırıyoruz...

Çevrim dışı
dolar

merkez bankası 50 milyon dolarlık gün içi döviz ihalesi açtı...
artık açtıkları meblağlarda düşüyor bakalım ne olacak sonu...

Çevrim dışı
dolar

Gaitame.com Araştırma Enstitüsü'nün teknik analizine göre Dolar Endeksi 17 ayın en yüksek seviyesine çıkabilir.
kaynak:bloomberg

İçeriği paylaş İçeriği paylaş