altın yorumları

4 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 6 Ara 2011
altın yorumları

sn misafir1907, her ne kadar 1700 un altında düşüş öngörmeseniz de, AB toplantsı sonunda sert düşüşler olacaktır, 1600 e kadar gider bu düşüş. dolar da yeniden 1.90 ı aşar bence. Gayet net herşey, ta ki FED mudahale edrişler değişir, o zaman altın uçar. dolar 1.80 e iner

Çevrim dışı
Katıldı: 7 Ara 2011
Lütfen bilgi verin.

Arkadaşlar ben 3 ay önce elimdeki 19.000 tl ile 8 Kg kadar gümüş aldım bir arkadaşımın tavsiyesi ile. Gümüş aldığımda 2,30 tl idi gramı, daha sonra altınla birlikte gümüş sert düşüş yaşadı ve 1,60 lara kadar düştü ama şimdi 2 seviyesinde.Bende beklemekten başka birşey yapamıyorum.Bazı tanıdıklarım Gümüşün yükselmesi çok zor diyorlar.Bu sebeple 8,3 kg gümüşü bozdur altına geçmemi tavsiye ediyorlar ama 2.500 tl zararım var.Altına geçmemi tavsiye eder misiniz, bilgisizliğimin kurbanı oldum, lütfen fikir verin.Elimdeki para da kredi kullanmıştım araba almak için. Gümüşü bozdurup altına geçmemi tavsiye eder misiniz ?

Çevrim dışı
Katıldı: 19 Kas 2011
sayın emarites, gümüş ve

sayın emarites,
gümüş ve altın uzun vadede kazandırıyor. acil paraya ihtiyacınız yoksa bozdurmayın. en azından aldığınız tutara gelmeden ben sizin yerinizde olsam bozdurmam.

Çevrim dışı
Katıldı: 7 Ara 2011
Teşekkürler

Yani Gümüşü bozdurup altına geçmemi tavsiye etmez misiniz?

İçeriği paylaş İçeriği paylaş