usd endeks

11 yazı / 0 yeni
Son ileti
Lucky fotoğrafı
Çevrim dışı
Katıldı: 21 Eki 2012
usd endeks

YTDeğildir..

Lucky fotoğrafı
Çevrim dışı
ons günlük grafik

YTDeğildir..

Çevrim dışı
Katıldı: 19 Nis 2013
veri çok kötü

veri çok kötü

Lucky fotoğrafı
Çevrim dışı
selam

arkadaşlar dikkat eden oldumu bilmiyorum ama ; dolar endeks de geçtiğimiz perşembe gününden beri  günlük rsi de uyumsuzluk vardı. şu an normale döndü. bu durum metrallere pek yaramıyor.  altın da kısmi bir  düşüş yaşanma olasılığı, yükşelişe nazaran  daha olası duruyor. cuma günü  dolara arbitraj yaptım. alım fırsatı kolluyoruz. TL işlemcilerine  dolar handikapından dolayı alım fırsatı çıkması zor gibi duruyor . herkase hayırlı akşamlar 

YTDeğildir..

Lucky fotoğrafı
Çevrim dışı
(Konusuz)

YTDeğildir..

Çevrim dışı
Katıldı: 11 Nis 2012
selamun aleykum

perşembe cuma cumartesi dahi açıklanacak veriler ışığında ortalık şenlenecektir ekran takip edilmeli

Çevrim dışı
Katıldı: 4 Eki 2013
Grafik çok karmaşık

insanın başını döndürüyor,

Lucky fotoğrafı
Çevrim dışı
dolar endeks günlük grf

şu an 50 günlük ortalamanın hemen altında seyreden  endeksde yaklaşık 79.5 seviyesi ne kadar bir geri çekilme beklemekteyim. eğer buradan dönüş yapamazsa düşüş kanalının alt noktası oan 78.5 seviyesi var. şayet buraya kadar geriler ise  ons da 1400 + rakamlar görülecektir. ..çok yakın bir zamanda ABD ekonomik verilerin de büyük bir iyileşme beklememekle birlikte , bilinçli baskılanan dolar endeksin , parasal genişlemede ilk azaltım kararı çıkana kadar da baskıya maruz kalacağı ortadadır. bunun tek mantığı diğer meta ve emtialar da paraşüt etkisi yaratıp birden çakılmamaları sağlamaktır.

YTDeğildir..

Lucky fotoğrafı
Çevrim dışı
 Ons bulunduğu  seviyeden e

Ons bulunduğu  seviyeden e yukarı,  ileryen  günlerde de aşağı yaparak aralık ayına kadar  yaklışık  ortalama 50 $ lık bir band içinde hareket edip aralık başı bir karar verecektir. YTD kişisel  beklentimdir. ( beni bu olasılığa iten en büyük neden abd 10 yıllıkların tavan yapıp düşme ihtimalinin fazla olmasıdır.  )

YTDeğildir..

Lucky fotoğrafı
Çevrim dışı
onsun yukarı hamle yapmasını

onsun yukarı hamle yapmasını daha olası görüyorum. alım satımlarımda güvendiğim indikatörler alım için uygun görünüyor. beklentimde değişme yok 1 yukarı bir aşağı gidecek aralık ayına kadar .  (not : önemli makro bir haber bütün görünümü değiştirir )bügün itibari ile %100 altındayım  ilk yükselişte satmak kaydı ile. ytd herkese bol kazançlar..

YTDeğildir..

Lucky fotoğrafı
Çevrim dışı
altın ons

günlük grafikde sıkışma var. 1214 ve 1243 arasında. en fazla 3-4 işlem günü içinde yön belli olur. tepki alımları geliyor bu iyi en azından 1243 denemesi yapmasını bekleyebilirz. kıramazsa kenanara geçip izleriz.  içim rahat etsin diyen sıkışmanın son bulmasından   sonra alım veya satım yapmalı.

YTDeğildir..

İçeriği paylaş İçeriği paylaş