ortaya

1 yazı / 0 yeni
Çevrim dışı
Katıldı: 9 Şub 2012
ortaya

arkadaşlar merhaba
uzun zamandır burayı takip ediyorum ve kendime bir yön tayin ediyorum
burayı takip etme amacım çeşitli bilgilere fikirlere ve öngörülere ulaşabilmektir.
malum tek başımıza bir hiç iz
burada yorum yapan arkadaşlar uzmandır yada değildir tanımıyorum
ama bir hiç olarak hepsine teşekkür ediyorum
beni hiçlikten kurtardıkları için
bu uzun zaman zarfında kimsenin kimseyi zarara uğrattığını okumadım öyle olsa idi zarardaydım
aklınız yokmudur ki birinin lafıyla iş yapıp zarar edesiniz
bu sayfa facebook msn yada benzer bir yer değil magazin haberleri gibi suçlamalar kişisel takipler vs yapılsın
adam gibi dünya finans yapısı ve gidişatı ile ilgili yorumlardan başka (genel ifade ile) okumak istediğim bir şey yok
sayın fireman sayın knopıx sayın acizane sayın yelda sayın tb sayın altın yorumcusu ve ismini sayamadığım arkadaşlar teşekkür ediyorum
ve biliyorum ki benim gibi burada yazmayan sessiz ve ciddi bir sayıda kitle ciddiyetle burayı da takip ediyor
yazmayı hiç düşünmediğim halde yazıyorum çünkü olay mecrasından çıktı site yönetimi ne yapsın siteden atmak çözüm değil
lütfen başınızı önünüze eğin ve neyi paylaşamadığınızı düşünün burada zamanını ki bir daha geri gelmeyecek zamanını (kaldı ki doğru kullanılmadıysa
en büyük zarar budur) harcayan arkadaşlara siz de geri alamayacağınız zamanınızı suçlama cahillik zede zade muamelesi yapmak yerine bir kelime de
olsa bilgi ekleyin ve beni hiçlikten kurtarın harcadığınız zamanın bir kıymeti olsun
sevgi ve saygılarımla

İçeriği paylaş İçeriği paylaş