En güzel yatırım uzmanından uyarı; "Altın Alın"

6 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 26 Eyl 2011
En güzel yatırım uzmanından uyarı; "Altın Alın"

Garanti Özel Bankacılık yatırım uzmanı Demet Apak Şermet'ten tavsiyeler..
Mutlaka okunmalı;
http://www.habershow.com/v4/26675-finans-uzmani-demet-apak-sermet-ten-tavsiye-altin-alin

Çevrim dışı
Katıldı: 20 Eyl 2011
Admine Öneri

Sayın admin.Link verildiğinde yan sekmede açılırsa sanırım daha kullanışlı olur.Bununla ilgili bir çalışma yaparsanız kendi adıma oldukça sevinirim.

Çevrim dışı
Katıldı: 24 Mar 2009
Sayfadan çıkmadan ayrı bir

Sayfadan çıkmadan ayrı bir sayfada açılmasından mı bahsediyorsunuz acaba? Eğer öyle ise yazıyı yazdığınız editörde link eklenen pencereden yani o mavi dünya şekli olan düğmeden linki yazdıktan sonra hedef bölümünde istediğiniz şekilde açılmasını sağlayabilirsiniz.

Çevrim dışı
Katıldı: 20 Eyl 2011
Sağ tuş yaparak başka bir

Sağ tuş yaparak başka bir sekmede açmak istemiyorum.Onun yerine linke direk tıkladığımda otomatik olarak yeni sekmede açılmasını istiyorum.
Aynı şeyimi anlatıyoruz acaba :) Ben mi anlayamadım :)

Çevrim dışı
Katıldı: 24 Mar 2009
Evet aynı şeyden

Evet aynı şeyden bahsediyoruz. Yazdığım şekilde yapıyorsunuz.

Çevrim dışı
Katıldı: 4 Eki 2011
an meselesi cıkmasının

arkadaslar yine kırmızı yakın bana ama altın cıkması an meselesi ... ben genc  ekim 17 hazır olun derim...dün gece 1.30 dikkat dedim 1.683 vurdu asya borsa sından 7 dolar alım geldi ama tabiki o anlık kac milyar veya dolar kar geldi  ve bu uyanık ABD AB ve orta dogu ülkeleri satış yaptı ama artık yapamayacaklar.. cıkış yakın zaman da uçuşa hazır olun ...ben dedim 1.600 den alım yapanlar yakın da iyi kar edecekler az sabır ...

İçeriği paylaş İçeriği paylaş