altın

4 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 7 Ağu 2012
altın

altın bu çamura düşsede değerini yitirmez::):) şaka bir yana
altın ile tarım fiyatları arasındaki ilişkisi hakkında profosyonel bilgiye sahip olan varmı

Çevrim dışı
Katıldı: 7 Ağu 2012
altın

elimde ne kadar birikmiş param varsa altına yüklendim.ta hisse senetleride ki altın üreticisi ve satıcılarına kadar. yani saldım çayıra mevlam kayıra:):).bayram öncesi ben altından çok umutluyum

dragon38 fotoğrafı
Çevrim dışı
Katıldı: 29 Eki 2012
acemi sezgisi

çalışırım yorumlara bakarım öyle grafik bilgim falan yok ve sezgilerimle alır satarım ,burada yorum yazan arkadaşlarada candan teşekkürler herkes kazanır inşallah sonuçta paylaşalım elin gavuru kaznana kadar benim ahmedim mehmedim kazansın ülkemiz kazansın bende kazanayım olurmu

dragonage

gunsuray fotoğrafı
Çevrim dışı
Katıldı: 26 Kas 2011
altın yerde paslanmaz...

"altın bu çamura düşsede değerini yitirmez::):) " demişsiniz güzel bir deyim olmuş ben bilmiyordum aslında böyle bir atasözü var: "Altın yerde paslanmaz, taş yağmurdan ıslanmaz" diye. Ben altın ile ilgili google araması yaparken denk gelmiştim bayağı bir zaman önce bu atasözüne. Bu atasözü'nün başlık olduğu bir yazıya desem daha doğru tabi. Yazıda altın paranın tarihteki değeri ve hikayesi ve bugünkü para basma yetkisi anlatılıyor, paylaşmak isterim: http://kanalfinans.com/editor/altin-yerde-paslanmaz/

Selamlar...

İçeriği paylaş İçeriği paylaş