PAZARTESİ NE OLUR

6 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 3 Eyl 2011
PAZARTESİ NE OLUR

SEVGİLİ ÜSTADIM YARIN PAZARTESİ İÇİN ANALİZİNİZ NE OLUR BİZLERİ BİLGİLENDİRİRSENİZ HERKES SEVİNECEK SAYGILAR VE HÜRMETLER.

Çevrim dışı
Katıldı: 8 Eyl 2011
hafta nasıl başlar?

önümüzdeki günlerde ne olur?pazartesi,salı
değerli yorumlarınız?

Çevrim dışı
Katıldı: 24 Mar 2009
Sitenin tüm görünümü yeniden

Sitenin tüm görünümü yeniden düzenlenmektedir. Bu bahsettiğiniz karışıklıkları giderecektir umarım.
Sitedeki karışıklığın nedeni yazıların altına yapılan yorumların çok fazla olmasından kaynaklanmakta. Özellikle hafta içi her brir yazının altına yüzlerce yorum yazılmakta ki bu karışıklık ta normaldir.
Daha okunabilir olması için forum bölümünü  açtık, yani bahsettiğiniz forum bölümü zaten mevcut. Ama forumu kullanmak yerine o anda hangi yazı okunursa onun altına yorum olarak yazıldığı için bu karışıklık olmakta.
Site üyelerinin bilgisayar ve internet hakkındaki bilgileri farklı normal olarak. Bazı kullanıcılar karışıklığa mahal vermemek için forumda konu açıyorken çoğu kullanıcımız o anda bulduğu ilk sayfaya yazıyor.
Bunun haricinde sitenin sol bölümünde ve ana sayfadaki ilk yazıdaki bağlantıdan kullanımı ile ilgili olarak açıklamaları okuyabilirsiniz.

Çevrim dışı
Katıldı: 18 Eyl 2011
altın yorumu...

Arkadaşlar işin açıkcası birbirimizi kandırmayalım ama görüşüm önüzdeki 2 hafta yükseleceğini sanmıyorum. cuma akşam üzeri ani yükselmesi fed toplantısına kadar tekrar bekleyerek yavaş düşmesine endexslidir yani fed toplantısından iyi sonuçlar çıkacak beklentisi borsalara alış getirecektir altında çok yavaş bir düşmeye sebebiyet verecektir. 22 eylüle kadar onsu 1750 - 1830 bandında gezecektir. dolar ise 2011 sonuna kadar 1750 tl nin altına düşmeyeceğini 1800 leri tekrar test edeceğini tahmin ediyorum.
Altının düşmesi için bana bir neden gösterin her ülke kendi ekonomik meseleleri ile uğraşmaktan başını kaldıramıyor .ama yükselmesi için bir çok nedeni var bunu herkes sayabilir.

İçeriği paylaş İçeriği paylaş