ALTIN YORUMCUSU ve İNSİDER

6 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 11 Kas 2011
ALTIN YORUMCUSU ve İNSİDER

Herkeze günaydın.Yaklaşık 4 aydır hergün sitedeki bütün yazıları okudum Altın Yorumcusu ve İNSİDER i takip ettim yüzde 95 ortalamayla tahminleri doğru çıktı..
Son bir haftadır yazılan yazıların hepsi yorumcuların kişisel beklentileri üzerine yazılmış gibi geliyor bana. Sizlerin yokluğunda millet birbirine düştü siteyi bir bilgi çöplüğüne çevirdiler kendi kafa karışıklıklarını bütün takipçilere yansıttılar. Burdan yetkililere sesleniyorum lütfen bu insanları (altın yorumcusu ve insider) geri döndürün birşeyler yazsınlar ve forum ahalisini rahatlatsınlar... ince bir sitemdir saygılarımla.......

Çevrim dışı
Katıldı: 8 Eyl 2011
Altın Yorumcusu ve İnsider

arkadaşların düşüncelerine katılmamak mümkün değil. Altın Yorumcusu ve İnsider üstadların çok değerli görüşlerinden istifade ediyorduk. kararlarımızla zarar dahi etsek nerede telafi edeceğimize dair işaretleri üstadların yazılarından anlayabiliyorduk. ne zaman ne karar verebileceğimizi, yanlış kararlarımızı nerede nasıl telafi edeceğimizi öğreniyorduk ancak uzun süredir yazılarından mahrum kaldık.
üstadların tekrar yazılarıyla yolumuzu aydınlatmalarını rica ediyoruz. ince ve naçizane sitem ediyoruz ki gelip bizleri yanlız bırakmasınlar.

Çevrim dışı
Katıldı: 12 Kas 2011
altın yorumcusu ve insider geri gelme imkanı varmı acaba ?

arkadaşların yazdıklarına katılıyorum altın yorumlamakta objektif olarak bu iki yorumcu arkadaşların başarısı tartışılmaz ...

Çevrim dışı
Katıldı: 10 Eyl 2011
DEĞERLİ ALTIN YORUMCUSU VE İNSİDER

grafiklere bakarak,haberlerin sonuçlarını irdeleyerek,piyasanın kokusunu iyi alarak ve herşeyi bütünüyle analiz ederek yapılan yorumlar bize yön verebilir ancak.bunu da tecrübesiyle yoğuran altın yorumcusu,insider gibi bu işin piri olan insanlar çok iyi başarıyorlar.herkesin fikri önemli ama yönümüzü daha net belirleyebilme anlamında bu şahısların rehberliğine ihtiyacımız var.SAYIN ALTIN YORUMCUSU VE İNSİDER bir kabahatimiz varsa şahsım adına özür dilerim ama tekrar rehberliğinize,önderliğinize ihtiyacımız olduğunu belirtmek isterim.biz küçük yatırımcıları şenlendirin artık:) saygılar...bu kadar feryada kayıtsız kalmazsınız umarım.

İçeriği paylaş İçeriği paylaş