altının güçlü yönleri ve zayıf yönlerinin belirlemesi

10 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 10 Eyl 2013
altının güçlü yönleri ve zayıf yönlerinin belirlemesi

Herkese iyi günler dilerim,
sizlercede kabul görür ise yapılcak çalışma;  hem tecrübeli katılılımcıların bilgilerinin toplanıp bir konu başlığı altında düzenlenmesi ayrıca yeni katılan arkadaşlara da bir öncü olması nedeniye faydalı olacaktır.

Çevrim dışı
Katıldı: 6 Tem 2012
haftaya

Bende siteyi takip ediyorum Fakat bu dönemde darlmaya çok bağlı olmayan durumlardan bahsetmek isterim. Fed de görevler değişirken
tamda bu zamanda uzun zamandır genişleyen ve güya olumlu sonuç alınan  bu durumdan böyle kolay cıkarlarmı  bence parasal genişlemenin 
daralması için  önce başkan bi koltuğuna oturmalı ikinci adım daralma gelebilir. Ben bu hafta fed öncesi düzmece düşürdükleri altının kaymağını yiyecekler
olarak algılıyorum. Fed veri meri bahane para böyle kazılıyor bizde zarara ragmen dayandık bakalım bizede pay düşecek mi? 

Çevrim dışı
Katıldı: 10 Eyl 2013
Bol kazançlar dilerim

Bol kazançlar dilerim herkese,
altını en güçlü yönü belirsizlik, suriyenin sonu ne olcak bilinmiyor bilen varsa beri gelsin.
fedin kararı ne olcak bilinmiyor.
dolar ne olcak gibi birçok belirsizlikler mevcut buda altını ve riski sevenler için uygun ortam özelliklerinden bir kaçı diye biliriz.

Çevrim dışı
Katıldı: 16 Eyl 2013
GENEL BAKIŞ

Ayrıca önümüzdeki günlerde eur sterlin dolara karşı %5 değer kazanacak. En çnemlisi Dolar/tl 19xx diyorumi 1897 de olabilir. Bugün itibariyle %75 altın ve gümüşteyim.gr/tl 83.8 den alım yaptım perşembeye kadar iyi getirecek gibi hissediyorumi perşembe tekrar tl ye dönüş..... Bu hafta dolar için 1960 diyorum. Sağlıklı günler para meselelerini pek kafaya takmamak gerektiği kanaatindeyim. Hepinize bol kazançlar.

Çevrim dışı
matematik33

Hayır aynı kişi falan değilim kabul ediyorum onun ağzıyla konuşmuş gibi oldum ama sadece iyimser olmaktan yanayım. Kimse zararına satmaya sizi zorlamasın. Başkalarının üzerinden para kazanan insanlara benim isyanım...Nasılsa çıkacak bu meret sabreden kazanır diyorum. Paniğe gerek yok. İyi geceler.

Çevrim dışı
kunipe

Kim ne derse desin kunipe de fireman de bana göre  üstaddır. Kunipe iç sezi üstadı; fireman de teknik manada.. Sanki şimdiye kadar teknik analizler yapanlar çok para kazanıyomuş gibi kendinizi kandırmayın. Analiz gayet tabii ve oldukça önemlidir fakat bu işe giren adam sakin, olgun olacak. Değerlendirmeleri ii okuyacak kendisi sentez yapacak. Pesimizm ağırlıklı ruhuna işkence ederse hem psikolojisi ağır darbe alır hem de para kaybeder.  Bazı arkadaşların da 40-50 gram altından işlem yapıp yorum yapması da bana göre gülünçtür. Mrdsb ye saygılar...

Çevrim dışı
 Ayrıca mrsdp sana

Ayrıca mrsdp sana saygılarımı snuyorm dedim sen niye üzerine alınıyorsun. Fikirlerin bence gayet hoş ve mantıklı. Yanlış anlama..

Çevrim dışı
Katıldı: 21 Ağu 2013
Kardeş ben fikir sunmuyorum

Kardeş ben fikir sunmuyorum analiz yapıyorum. bu sitede şu var birileri birilerini eleştiriyor her türlü eleştiri yapılıyor ondan sonra sen üzerine alınma. kime dedin kardeş? fireman küniğe üstaddır. birisi künipe üstad değildir mi yazdı? neden insanları üstad falan diye ayrıştırıyorsunuz? neden 40-50 gram yatırım yapana komik diyorsunuz? o adamın da bütçesi o kadar? ben de günlük 5 gram altın ile forexte işlem yapıyorum. burdaki birçok kişiden daha fazla kazanıyorum. kazdnığımı öı söyleyeyim, sen 100 dolar kazandın diye küçümseyeyim mi?

Fireman benim de çok şey öğrendiğim biridir. insanların isimlerini yaz sağı solu eleştir en alta da mrsdbye saygılar de sen ne anlarsın bundan? üstteki cümleler ile mrsdb'nin ne gibi bir bağı var ki isim yazıyorsun? bana soru mu sordun analizin şurası olmamış ya da şurası çok iyi mi dedin? 

ben insanları anlamıyorum cidden

Çevrim dışı
Katıldı: 21 Ağu 2013
salyangoz kardeş ben eziğim

salyangoz kardeş ben eziğim evet psikolojim bozuk LONG'lardan ötürü hadi görüşürüz

Çevrim dışı
  Bak yaa yok salyangoz

Bak yaa yok salyangoz bilmem ne laflara bak. Kreşe dönmüş burası arkadaş.. Tamam kardeşim görüşürüz sana laf yok zaten ne dicem ki :)

İçeriği paylaş İçeriği paylaş