tanışma

14 yazı / 0 yeni
Son ileti
caki fotoğrafı
Çevrim dışı
Katıldı: 27 Kas 2013
tanışma

merhabalar  siteye  ilk kez  şimdi  giriyorum siteyi çözme aşamasındayım daha  karıştıryorum  saygılar.

caki fotoğrafı
Çevrim dışı
kimse yokmu ya

ala ala  yalnızmıyım ben burada

caki fotoğrafı
Çevrim dışı
attınız beni buraya

le beni buraya attınız  kimse yokmu alooo  alooo  meydey meydey  cevap verin 

caki fotoğrafı
Çevrim dışı
hu huu

nerdesiniz yaa  girdim buraya sap gibi  alooo  aloooo  kimse varmı  alooo nerede  millet  bak listemi sunacam  haa  nerdesiniz :)

caki fotoğrafı
Çevrim dışı
siz bilirsiniz

siz bilirsiniz

Çevrim dışı
Katıldı: 22 Şub 2013
millet

1 yıl oldu bu işe başlayalı hiçbir şey kazanamadığım gibi vaktimi enerjimide aldı bu gümüşişi . ama çıkamıyorum zarar etmemek için şu anda enson izlediğim yol hiç acele etmeden sabırla bekleme yapıyorum  bugün 1,30 dan aldım biraz .1,25i bekliyorum biraz  o zaman alacağım sonra 1,20 den biraz daha inşaallah

Çevrim dışı
Katıldı: 5 Oca 2012
garibanr

şöyleyazdıklarını bi okudum da alış stratejin bayağı bi yanlış.. kardeş zaten biz 20-25 kuruşluk artış için bekliyoruz... siteye yabancısın galiba gümüş alım satımı riskli bir iş.. bak sitede bjk1903 ve hakman  üstadlar var  fireman var bunları takip etmeni tavsiye ederim.  Ben ve bir çok kişi hala alım için dibi beklemekteyiz bu noktalardan kimse almazken sen neden alıyorsun anlamadım?  

caki fotoğrafı
Çevrim dışı
dip derken? kaçtan

dip derken? kaçtan bahsediyorsunuz

Çevrim dışı
emiloji

parayı böldüm kardeş 5 kuruşluk aralıklarla alıyorum .yarın geri dönerse 1,35 olunca satacağım 

Çevrim dışı
emiloji

benim için dip benim belirlediğim 1,25 sonra 1,20 vs  geçenlerde 1,25 olmadı almadım yarın 1,25  olunca alacağım sabırla bekleyeceğim

Çevrim dışı
millet

20-25 kuruş için kaç ay bekleyeceğiz kardeşim beklemekten kök salacağız yahu.BEN ŞUNU ÖĞRENDİM 1 YILDA GERÇEK DİP YOK 

Çevrim dışı
Katıldı: 4 Eki 2013
cakii

caki burası senin o golden in veya out sitesi gibi değil,,haberin ola o sitede suya yazı yazar gibi yorumlar yapalıyor,,burda daha ağır ve daha düzeyli,,en azından x siteye gör)))

caki fotoğrafı
Çevrim dışı
ne yani biz  düzeysizmiyiz ne

ne yani biz  düzeysizmiyiz ne demek istiyorsun sen kardeşim akşam akşam ...

kenan35 fotoğrafı
Çevrim dışı
Katıldı: 11 Nis 2012
hayırlı cumalar bol kazanclar

ben yeni değilim malum şahıs yüzünden admin üyeliğimi sildi bin700 olarak değilde medcezir14 olduk artık admin beye de yazdığım mesajda belirttim ben kimseye hakaret ve küfür etmedim ama şahsın yazdığı cümlelerden özeldeki bir kaç tanesini paylaşayım (O iki avukati ters cevirir ustunede seni koyar ...seni dağa kaldırırım diyor bende cumhuriyet savcılarını göreve davet ediyorum dağa kaldırmak ile ilgili vesselam bol kazanclar lütfen uyanık olun az sonra paranızı 2ye katlarsın diyenlere karşı saygılarımla
Mesajları göster 1 - 1 toplam 1
Katılımcılar: bin700 ve Abuzer
Abuzer
12 Ara 2013 - 17:13
O iki avukati ters cevirir ustunede seni koyar dikerim
• Mesajı sil
• Engelle
Mesajı cevapla:

ikincisi
Sen kime terbiyesiz diyosun it oglu it seni ...
Katılımcılar: bin700 ve Abuzer
Abuzer
12 Ara 2013 - 17:12
Sen kime terbiyesiz diyosun it oglu it seni DAGA kaldiririm Adam ol
• Mesajı sil
• Engelle
Mesajı cevapla:
Alıcılar: Abuzer

İçeriği paylaş İçeriği paylaş