ne olucak

5 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 15 Ara 2011
ne olucak

slm arkadaslar altın ıcın su ıkı uc aylık onerılerınız nelerdır fena battım yılbasından sonra ne olur

Çevrim dışı
Katıldı: 15 Ara 2011
syn freman

slm arkadaslar altın ıcın su ıkı uc aylık onerılerınız nelerdır fena battım yılbasından sonra ne olur

Çevrim dışı
Katıldı: 4 Ara 2011
bıraz sabır

arkadaslar altın 2011 hazıran ayında 75 tl ile 80 tl arasında gezınıyordu ve secımden sonra tavan yaptı ve ağustos ayında 110 tl oldu kımse boyle beklemıyordu ve elın de altını olanlar kazandı bızım gibi 101.5 ten alanlar ise zararda ama 2012 ilk ceyreğının bıtımı yanı mart sonunda altın en son gorduğu taban fıyattan açılacaktır yanı 110 tl lutfen sizden istediğim birsey var bazıları altının 80m ılyonlara gerıleyeceğini soyluyor ne olur inanmayın nedenmı o zaman doların 1550 olamsı lazım onsunda 1400 olması lazım hadı ons sımdı 1575 yakında 1400 lerı gordu eee kımın gucu yetecek doları tekrar 1.55 lere dusurmeye ne olur bıraz akıllı yorumlar yaın buradakı insanların elındekı altınları sattrmamaya özen gosterın  heralde burdakı insanlar kenara da bır parca nakıt bırakmıstır sonucta insanlar uzun vadede altın alıyor ve beklıyor felaket telları cıkmıs altın 80 olcak dıyor benım nacızane fıkrım mayıs ayında gecenın fıyatı olan 80 tl den ralalıye baslamayacak 90 ile 100 tl arasında baslayacak ve ağustos soundada 1115 ile 125 arasında olacaktır  lutfen bıraz sabır değerlı yorumlarınızı beklıyorum 

Çevrim dışı
altın her zaman br numaradır

bakın  arkadaslar ben bakıyıum altın fıyatlarına baya dusmus hıç umrumda değil sonucta ben suan için cok rahatım nedenmı paraya acıl ihtıyacım yok yada odenmesı gereken vadem yok benı asla yıldıramaz altın birilerı tabıkı karamsar ortam yaratıp sabırsız insanların elınden ucuz fıtaya altınları alacak bellı bır sure sonrada ıkı katına satacaktır ne olur bu oyonlara gelmeyın dunya ekonomısınde hersey değişkendır bır zamanllar dolar 1.45 ile 1.55 arasında yılrca gezındı noldu 1.85 ve 1.89 ve yakında 2 tl oldu elbette altınada sıra gelecektır belkı 6 ay belkı bır yıl belkıde ıkı yıl ama beklemekten baska care yoktur lutfen ortamı germeyelım yatırım yapan insanları baska yonlere suruklemeyelım herkes sukunla beklesın altın yukseldığınde bu yoruu size hatırlatacağim  ve ozamanda bana hak vereceksınız

Çevrim dışı
bekle ve gor

arkadaslar bakın bır seyı hatırlatmak istiyorum elınde yıllarca altını olanlar sabırla bekledıler ve kaznadılar bızler daha yenı alım yaptık ben 101.50 den 450 gram aldım ve beklemeyı surduruyoum elbette sıra banada gelecektır istediği kadar dussun hıç umrumda değil suanda herkes dolara hucum ettı altın değerını yıtırmıs durumda zaten amaç bu altın tabelebını karşılamak oyle koly değil nereye kadar alım olacak nerden cıkacak bu kadar altın bu işn maalıyetı ne kadar ole hersey kolay değil bence bu yıl altın satmak isteselerdı mutlaka altın cıkarrırlardı zaten elde yeterı kadar var altın önce stoğu eritip bıtırmek isteyecekler bu bolluk bırgun bıtecektır altında değerlenecektır unutmayalım herkeste altın varr bu sene ve satmalar şimdiden basladı insanlar tarafından 

İçeriği paylaş İçeriği paylaş