Her Kanlı düşüşün çıkışı vardır....

7 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 13 Nis 2013
Her Kanlı düşüşün çıkışı vardır....

Arkadaşlar Pes ettitme metodları bunlar. Ben daha önce defalarca bu oyunlara geldim... Eğer zararına satış yaparsak , Kurtardığımız parayla diğer yatırım araçlarında kısa zamanda değil en az 5 yılda bile zararı dğrultamayız.

Çevrim dışı
Katıldı: 4 Şub 2012
Mikail 61'e kesinlikle katılıyorum

Bu kadar zararla eğer,altını gümüşü  elden çıkarırsak tüh vah  keşke satmasaydım diyebiliriz,bu nedenle iyi düşünmek lazım !

Çevrim dışı
Katıldı: 4 Şub 2012
sayın Hakman

Günün yorumunu sizden rica ediyorum.Ne dersiniz ne olacak bu altın ,gümüşün hali !

Çevrim dışı
Katıldı: 13 Nis 2013
sayın Hakman

Gerçekten sizin yormlarınız değerli. Birşeyler söyleyin de biraz rahatlayalım...

HakMan fotoğrafı
Çevrim dışı
Katıldı: 7 Haz 2012
Sayın mikail61

Kardeşlerim, kafa ksrıştırmamak için fazla bişi demiyorum. Maalasef herkes gibi seyrediyoruz nerden döner diye.

Benim zararım 2 sene önce havadan gelen bir para kadar, en kötü durumda bu kadar kaybım olur demiştim. Ben kendimden çok siz kardeşlerimi düşünüyorum.

Şu anda kendimi dışarı vurdum, kendimizi meşgul etmemiz gerekiyor. Hava boşalmış halimize ağlıyor :)

Herşeye rağmen aklınıza ve sağlığınıza dikkat edin. Para bi şekilde kazanılır.

Nerden döner konusunda: aylık grafiğe bakarsanız yine böyle düştüğü bi nokta var. Aynı oran olursa 1315ler gibi hesapladım. Elimizdeki tek done o kaldı maalesef.

HakMan.

HakMan fotoğrafı
Çevrim dışı
Katıldı: 7 Haz 2012
Bi arkadaşa yazmıştım, yapıştır yapıyorum

Aylık grafik incelendiğinde yine böyle düştüğü bir nokta var. Oran 1.355 gibi birşey. 1790 üzerinden hesaplanırsa 1310'lara kadar gidebilir görünüyor.

HakMan.

İçeriği paylaş İçeriği paylaş