Felaket

5 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 4 Oca 2013
Felaket

Arkadaşlar uzun zamandır sizleri uzaktan takip edip izliyorum ama dayanamadım artık bende bişeyler yazmak istedim çünkü insan gerçekten dertleşecek derdini paylaşacak birilerini arıyor yanında tamı tamına şu an için 96.000 TL zarardayım düştükçe durar diyip satmaktan vazgeçtim ama bu hiçkimsenin aklına gelmeyecek bir olaydı felaketti depremdi tsunamiydi ben hayatım boyunca bir yatırım aracının 2 gün içerisinde bud enli düştüğünü oynadığını görmedim ve herhalde hayatım boyuncada görmeyecem şimdi zararımı azaltmanın yolalrını arayacam ama herhalde satacakları başka bişey kalmadı bu akşam yatsı namazından sonra dularımın bütün bölümünü amerikanın yerle bir olması için yaırdım umarım taş üstünde taş kalmaz hergün biyerleri havaya uçar yokolur kaybolur ne borsası kalır ne bernankesi nede merkez bankası ve herhalde ALLAH sesimizi duymuş olacakki az önce bir bomba patlamış umarım devamı gelir yıllarca alınteriyle kazanılmış fakir fukarının garip gurebanın malını 2 günde nasıl erittiniz ALLAH yanınıza koymaz fitil fitil çıkar sizden tadım tuzum huzurum hiçbirşeyim yerinde değil şu an umarım bir an önce yükselmeye başlarda kuturulurum bu arada kuyumcular fiziki olarak altın satmamaya başladı adamlar haklı gramda 20 tl zarardalar siz olsanız satarmısınız dediğim gibi Cenabı ALLAH tez zamanda seni kahru perişan eylesin ABD KÖPEĞİ

Çevrim dışı
Katıldı: 13 Nis 2013
Bitirir haklı...

Bitirir e her zaman olduğu gibi katılıyorum... Eğer yavaş düşseydi ara ara alım yapardık ,buda bizi daha fazla felakete götürürdü. (Allah inananları kollamış) . Her işte bir hayır vardır. Şu piyasada teknik yorumların çalışmadığına inanıyorum. Çünkü fiziki olarak altını elinde tutan büyük godamanlar satış yapmamış. Goldman dilında galiba)  ve düşüşü piskolojik buluyorlar. Sizcede iki iş gününde oluşan bu anormal düşüşler normal mi?????

kolden fotoğrafı
Çevrim dışı
Katıldı: 19 Oca 2012
amerikalı hayatını sevdiğim kardeşlerimiz

amerikalı hayatını sevdiğim kardeşlerimiz var ya hani...
heh şimdi onlar biraz daha refah içinde abd vatandaşı olmaya devam edeceklerdir.
kendi kardeşimize dönüp,bakmadığımız şu son günlerde...
elin abd sine kendi elimizle verdik paramızı.
dün galata köprüsünden vatandaşın biri balık tutarken kalp krizi geçiriyor...bizim vatandaşımız hiç bir şey yokmuş gibi..balık keyfine yanıbaşında devam
ediyor...üstelik meftanın yanında...toplum olarak birbirimize olan saygımızı değerimizi yitirdik maalesef...
diğer toplumları felaketler ayırırken,tarihte Türk toplumunu  hep felaketler birbirine bağlamıştır...
Derdi de kederi de varlığı da yokluğu kısacası toplum olarak birlikte olan yaşamı
yaşanabilir kılmak adına...

Çevrim dışı
Katıldı: 13 Nis 2013
Ateşan Aybars Diyorki....

Altın ın Bu seviyelerde durulacağını daha fazla aşağıya gitmeyeceğini ,bundan aşağısının Deflasyon olduğunu . Deflasyonuda hiç bir ülke istemez , Enflason ister, çünkü enflasonda uğraşacak birşeyler olabilir ama Deflasyon da olmaz diyor.  Yani işallah Altın dip seviyelere geldi diye bir yorm çıkıor. Bundan sonrası çok hızlı olmayacak ama toparlayacak. Ayrıca Ateşan Panik havası yaratılıp yatırımcıların altınlarının sattırılıp ...Oh aşağıdan alınmaya zemin hazırladıklarını söyledi. Biraz rahatlayalım , panikle oyuna gelmeyelim...
Bitirir hep yanımızda ... Hakman nerdesin çabuk sende gel , bu gibi durumlarda yol göstericilere herzaman  ihtiyaç var.....

İçeriği paylaş İçeriği paylaş