kunıpe'ye teşekkür

3 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 17 Ağu 2013
kunıpe'ye teşekkür

Ademo, sonuçta ons 1320 lerde iken insanları "altın alın dedi" ons olmuş 1380 arada 60 dolar var. 10 gr altını olan bile 40 tl kazanmış, ozaman altın düşecekse satsın beklesinler tl'de sonuçta bu arkadaş sayesinde para kazandık bence eleştirmek yerine TEŞEKKÜR etmek gerekli...

Çevrim dışı
Katıldı: 27 Ağu 2013
yorum süz

Yaklaşık 1 yıla yakındır bu siteyi takip ediyorum,bugüne kadar hiç yorum yazmadım, teknik bilgim yok o yüzden üye olmayı gereksiz gördüm. Yorumlarınız ise bana ve benim gibi sessiz yığınlara ışık olmaya devam etti.Yatırım araçları hakkında yorumlarını bizle -karşılıksız- paylaşan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle 6-7 aydır, forum, veriler üzerine yorumdan ziyade, birbirine sataşmakla dolu yazılarla dolmaya başladı.Varsa yoksa Ademo/Kunipe..Ve onlarlar gibi düşünen herkes hedef tahtasına oturtulmuş. Adamın kimseye çirkin laflar ettiği de yok.Herkesin fikrini hür bir şekilde burada paylaşma hakkına sahip olduğunu düşünüyorum. Sonuçta kimse kimseye zorla bir şey satın aldırmıyor.Kimse çocuk da değil. Kafanıza yatarsa alırsınız, yatmazsa almazsınız. Farklılıklara hoşgörüyle bakmamız gerekir diye düşünüyorum. yatırım adına olumlu/olumsuz yorumlarını sunan herkese teşekkürü borç biliyorum. -Yatırım tavsiyesidir :)

Çevrim dışı
Katıldı: 15 Ara 2011
kolerasyon

beyler bi inceleyin belki faydalı olabilr çok uzun bir çalışma örneği incelemekte fayda olabilr.rakamlar baya uçuk ama en azından aklınızda bulunmuş olur

http://krizmriz.blogspot.com/2013/04/xu100-sgld-gold-usdtry-eurtry-eurus...

İçeriği paylaş İçeriği paylaş