GRAM TL DOLARA GÖREMİ

12 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 6 Tem 2012
GRAM TL DOLARA GÖREMİ

gram tl dolar düşünce düşük mü kalır  önemli olan gram fiyatının yükselmesi 

Çevrim dışı
Katıldı: 16 Eyl 2013
     Ons 1332 ile

Ons 1332 ile düzeltmesini yapmış bulunmaktadır sırada 1410 lar var inşallaaahhh... Euro - Gbp dolara göre yine  %5 gibi değerlenecektir. Dolar için 1897 leri göreceğiz diye umuyorum. Kunipe dedik üstad dedik, bağrımıza bastık ama o da yarı yolda koydu bizi başkalarından medet umar oldu...Olsun yine bizim için  Sabrii reyizz gibidir,  bazen çıldırtır ama yine de reyizdir candır vazgeçilmezdir.... Analistler beri gelsin :))))))  Kunipe reyizzz nerdesin....... 

Çevrim dışı
   Arkadaşlar bana göre ;

Arkadaşlar bana göre ; alt,gms ve euro yukarı hareket bugün başlıyor. Dolar 1,92 ye gidecek.. saat saat eur usd 1,37 ler... Bunu altin ve gumus takip edecek.. YTD 

Çevrim dışı
    Altın uçuşa geçiyor hazır

Altın uçuşa geçiyor hazır mıyız ;))  Hedef 1376. Dolara dikkat 1900 e kadar dokunmayın ... YTD   (Keyfimiz yerinde OUTLAW kardeşime gelsin
  http://www.youtube.com/watch?v=RJKUlLNG5cY )

Çevrim dışı
Katıldı: 29 Oca 2014
selam 55smsn anlaşılan

selam 55smsn
anlaşılan hemşehriyiz.samsunlu yani
şu platinons değeri  ile gldons değeri ilşkisini daha net yazabilir misiniz.aradaki fark 150 olması sonra 100 e düşmesi ile yapılması gereken hamleleri yani.
bana çok ilginç ve hamle yapma da sanki bir anahtar gibi geldi. bu konuda başka hamle ve tecrübelerinizi okumak zevk  verecektir.sağolun

Çevrim dışı
gümüş gram tl

bant harekitine devam etmekte.1.47 aşağı giderse kanal hedefi olan 1.36 hedeftedir.yok yarın fed sonucunda emtia da artış yönünde gidiş başlarsa hedef önce 1.60 sonrası 1.70 kanal hedefidir.perşembe sabahı yön belli olmuş olur.

Çevrim dışı
gümüş gram tl 1.47 altında şu

gümüş gram tl 1.47 altında şu an, bu seviye altında günlük kapanış yaparsa 1.36 kanal hedefindedir.

Çevrim dışı
gümüş gram tl de stohastik ve

gümüş gram tl de stohastik ve macd satım yönünde alıma daha var.günlük kapanışları beklemek gerek.net işlem yapmak isteyen bugün kapanışını ve yarın kapanışı görsün ona göre işlem yapsın. 20.20 fibo alım yeri ancak daha da aşağılara salınabilir.en azından 19.90.

Çevrim dışı
55smsn hemşehrime platinde

55smsn hemşehrime
platinde sert satış var,platin gld oranına bakılırsa 90 larda.altın için alım sinyali midir bu.

Çevrim dışı
gümüş w de 18 e gidebilir

gümüş w de 18 e gidebilir burada 3 lü dipten tepki yukarı.zaten 17.78 de fibo % 78.6 tepkisi olabilir.ayrıca bu seviyeler kuvvetli direnç seviyeleri.tutunamazsa 15 e addaaaaa.

Çevrim dışı
ALTINONS gartley kelebek

ALTINONS gartley kelebek için  1264 -1230 düşebilir buradan alım yapılır
ama öncesinde 1311-1288-1311 d e de alım denenebilir.ancak göstergeler şu an için al vermiyor.
alan olursa kesinlikle osilatör--momentum kontrılü yapmalıdıı.
1288-1264 arası sarkmalarda  kademeli alıma başlamayı planlıyorum

Çevrim dışı
platin-ons arası fark

platin-ons arası fark açılıyor.
55smsn alım vakti yakşıyor mu.o kadar soru yazdım bir cevap yazmadın hemşehrim.(platinons gldons ilişkisi ile ilgili)

İçeriği paylaş İçeriği paylaş