SN TB

2 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 8 Haz 2012
SN TB

sn tb özledik lütfen dönün artık 

Çevrim dışı
Katıldı: 16 Oca 2012
Yorumlarınız Nisan yağmuru gibi toprağa düşüyor..

Sayın TB . Şu ana kadar bu sitede üye olduğum halde yorum yapmadım,  eleştirilerde de bulunmadım.  Uzun zamandan beri bu sitede ;  " EGELİ,  Knoppix, FİREMAN,MMg, €îS®ßÊRG, ve Yelda hanım  gibi yorumcuların  Altın ve USD ile ilgili yorumlarını takip ediyorum.  Özellikle bu saydıklarımı okumadan geçmem.
onlarca  yazan çizen diğer arkadaşların  da yorumlarını görüyorum. Ancak vaktim sınırlı olmakla birlikte  bu konuda USTA yorumcu konumdasınız.. 
Özellikle Sayın TB.  yorumlarınız gerçekten - hakkını vermek gerekir.-  yerinde  ve ustaca.. yazmış olmak için yazmıyorsunuz.. Kimseyi maceraya da  sürüklemiş değilsiniz.. Dileyen okur ve yön çizer kendine, dileyen de teğet geçer..  Şu ana kadar ben de yazmış olsaydım, bu sitenin her günkü sayfasında " abdullah"  ismine cevaplar ve eleştiriler kırıla giderdi.. Herkes  maksadı anlamalı ve  huduttan öteye geçmeyi düşünmemeli.. 
  Sizin yazılarınızdaki  engin görüşlerinizi  ve analiz düzlemindeki bakış açısını göklere çıkarmakla işim olmaz..  Sadece sizi ilk defa gönülden tebrik ediyorum.. Bilmelisinsiz ki, alınganlık ve tartışma polemiklerinin kulvarına  uğramak size göre değil..  Yerinizi ve çizginizi lütfen terketmemelisiniz.. Sizi burada böyle görmeye alıştık.  Böyle devam edin.  Vaktim olduğunda ilk yorumlarını  aradığım isimler arasında ve özellikle önde gelen isimlerdensiniz. 
 Ayrıca,  burada isimlerinden  söz ettiğim diğer arkadaşlara da gönül dolusu teşekkür ediyorum Efendim..
Yazılan ve yapılan eleştiriler  buğday başaklarını yere düşüren  yakıcı rüzgar olmamalı..  Yorumları yorum yazmakta  yetenekli olan ustaca  yaklaşımlarla öne çıkan kardeşlerimize bırakalım..  Neden,  biraz da okuyucu ve  insaflı soru soranlar arasında  olmayalım?
 Lütfen herkes görevini yapmalı!    Umarım haddi aşarak sürç-i lisanda bulunmadım.  Özellikle şu bir-iki gün içersindeki yorumlar fevkalade önem arzediyor.. Tartışmanın  incitmenin ve  kırıcı olmanın  zamanı hiç değil.. Belki de  bir çokları sizin yorumlarınızı daha yakın buluyoır kendine..  Yüzde yüz her yorum isabet kaydetseydi, neler olmazdı ?  Bana kalırsa önemli olan;  zarar ve tehlikeden haber vermeniz daha da önem arzediyor..  Bereketli kazançlar  diliyorum.
  Herkese kolay gelsin. 
Selam ve  dua ile  Efendim.

Sayın  Tarko9 ,
  Zaman zaman hatırlamak güzel...  Yorumlarınıza katılıyorum.
  Zaman zaman  sizlerin  yorumlarını görmek isteriz.  
   <

İçeriği paylaş İçeriği paylaş