ANA SAYFA DÜZENLEMELERİ

2 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 17 Tem 2012
ANA SAYFA DÜZENLEMELERİ

Sn. Khrontürk;
Ana sayfada bulunan 12,11,2012 tarihli yıl sonuna doğru-EGELİ, 15,08,2012 Hayırlı bayramlar-tb,23,10,2012 altın (Bayrama Özel) -Misafir 1907 yazıları halen ne amaçla durmaktadır. Anlamış değilim. Bildiğim kadarı ile tb ve Misafir 1097 uzun süredir paylaşımda bulunmuyorlar. Egeli zaman zaman paylaşımlarda bulunmasına karşın bu eski tarihli yazı ana sayfa da duruyor.
 
Umarım zamanınız olurda ilgilenirsiniz. Selamlar ve bol kazançlar

Çevrim dışı
Katıldı: 24 Mar 2009
Sayın hasgold, yazdığınızda

Sayın hasgold, yazdığınızda haklısınız. Ana sayfadaki sağ bölümdeki yazarlar bölümü, ana sayfaya eklenen yazıların listelenmesi amacıyla bulunuyor. egeli ve diğer arkadaşlar yazılarını ana sayfaya eklediklerinde o bölüm de otomatik olarak güncellenmiş oluyor, fakat yorum bölümüne eklediklerinde o bölüm aynı kalıyor.
Orada isimleri bulunan arkadaşlar siteye ve site okuyucularına yorumları ile katkıda bulunmuş arkadaşlar olduğu için, orada isimleri duruyor. Müsait olduklarında ya da yazmak istediklerinde siteye yazılarını gönderebilirler. İsimlerini oradan silmek verilen emeğe karşı saygısızlık gibi olacağından dolayı isimleri orada durmaktadır.

İçeriği paylaş İçeriği paylaş