yükselecek

31 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 2 Eyl 2011
yükselecek

arkadaşlar hem dolardan hemde altından kar edecekler göreceksiniz dolar yarın düşmez ama altın yükselecek yarın akşam 105 olur bekleyip görelim

Edited by spaad52 on 22 Eyl 2011 - 19:03
Çevrim dışı
Katıldı: 9 Eyl 2011
Altının sırası da yakındır...

Borsadan yeterince kar elde ettiler.Şimdi de dolardan kar sağlanacaklar.Sıra 2 haftadır genel manada yatay çizgisini koruyan ama bu arada 101-105 arasında gidip gelen ama 100 ün altına hiç inmeyen ve inmeyecekmiş gibi görünen altına gelmek üzere bence.Bu iki haftada risk alıp 101-105 arası alım satım yapanlar bile iyi kazanmıştır. 101 - 102 lerden yapılan alımlar en geç önümüzdeki hafta yeni bir rekor kırdırır altına.Az kaldı sadece sabır...

Çevrim dışı
Katıldı: 12 Eyl 2011
Eli mahkum yükselecek.Sadece

Eli mahkum yükselecek.Sadece sabrımızı deniyorlar.Bu sömürgenlerin 1001 türlü oyunu vardır muhakkak.

Çevrim dışı
Katıldı: 6 Eyl 2011
FIKRINIZ NEDIR

ARKADASLAR MERHABA SUAN daha once bankadan aldgm GRAMINI 73 liradan ve 76 liradan aldigm bir miktar altini bozdursam dolarin yuksek olusundan dolayi ve tekrar dolar kuru dusunce alsam tekrar kar edebilir miyim?yani dolar kuru dusunce gram fiyati da duser mi?TSKLER

Çevrim dışı
Katıldı: 14 Eyl 2011
DEGERLI CANER E

a benım guzel kardesım.....73 den altın almıssın 109 a kadar bır sey yapmadan oturup seyretmıssın .....sımdı zurnanın zırt dedıgı gunde bır seyler yapmak ıstıyorsun.abla nasıhatı OTUR OTURDUGUN YERDE....ayrıca sabrına da hayran kaldım .....

Çevrim dışı
Katıldı: 13 Eyl 2011
adamlar nasıl oynuyor piyasa

adamlar nasıl oynuyor piyasa ile
buna modern sömürü düzeni al-çarp-yat

Çevrim dışı
Katıldı: 10 Eyl 2011
CANER BÜYÜK LOKMA YUTMAYI

CANER BÜYÜK LOKMA YUTMAYI BİLMİYORSAN BULAŞMA EYER AZLA YETİNMEYİ BİLİYONSA ŞANSINI DENE :???

Çevrim dışı
Katıldı: 13 Eyl 2011
bu piyasa altın satılır mı 5

bu piyasa altın satılır mı
5 kg =108.5
5kg=105,6
7kg=104 altın aldım
panik yapmıyorum sabırla 115 olmasını bekleyeceğim

Çevrim dışı
yanlış anlamayın affınıza

yanlış anlamayın affınıza sığınarak o kadar altın alacak paranız olunca niye panik yapasınız garip guraba yapıyor paniğii üç kuruşunu arttırma çabası gösterirken

Çevrim dışı
AĞ BÖYLERİ OTURMAYI BİLMEZLER

AĞ BÖYLERİ OTURMAYI BİLMEZLER KENDİLERİNİ ÇOK BİLMİŞ SANIRLAR

Çevrim dışı
VELİ

VELİ CİVCİVLER YEM BEKLİYOR AMA ATTIYIN YEM YENMİYORMUŞ:)))

Çevrim dışı
DEGERLI ULKER E

ONCELIKLE TSLER FAKAT BEN AL SATCI OLMADIGM ICIN BU ZAMANA KADAR HC BUNU DENEMEDIM VE ATTIM KENARA OYLE ISTE YALNIZCA MERAK ETTGM GRAM FIYATININ DUSUP DUSMEYECEGYDI ELBETTE GEC OLDU AMA TAKIP ETMEDIM TSKLER

Çevrim dışı
MERT BEY E

SAYIN ARKADAS OTURMAYI DA BILIRIZ KALKMAYI DA FAKAT UC BES KURUS KAZANMAK ISTERKEN ISIMIZDENDE OLMAK ISTEMEYIZ HERALDE NE BEN SENIN ISINI ASINI BILIRIM NE DE SEN BENIM

Çevrim dışı
MERT BEY E

SAYIN ARKADAS OTURMAYI DA BILIRIZ KALKMAYI DA FAKAT UC BES KURUS KAZANMAK ISTERKEN ISIMIZDENDE OLMAK ISTEMEYIZ HERALDE NE BEN SENIN ISINI ASINI BILIRIM NE DE SEN BENIM

Çevrim dışı
Unut

Bence hiç dokunma, bu siteyi bile unut gitsin :)

Çevrim dışı
CANER BEYE

CANERBEY MADEM BİLİYON NİYE SÜRÜNÜN PEŞİNDE GELİYON SONUNDA KALANIN SONUNUDA BİLMEN GEREK ( BİZLER ŞÜKRENLERDEYİZ ) SAYGILAR

Çevrim dışı
Katıldı: 16 Eyl 2011
CANEREDE BRAVO SAYGI DEĞER VELİ BEYEDE BRAVO

KİMSE TUTMASIN SİZLERİ İŞTE BÖYLE OLUN. ARKADAŞLAR.!!!!

Çevrim dışı
MERT BEYE

BURADA DEGISIK GRUPLAR VAR AL SATCISI MISAFIR GRUPLARI BILGILENMEK ISTEYENLERI FAKAT BEN KALKIPTA SIZIN FIKRINIZ SORDUM MU KI YAZARSINIZ?AYRICA TABIRINZLE SURU BASI MISINIZ?

Çevrim dışı
MERT BEYE

BURADA DEGISIK GRUPLAR VAR AL SATCISI MISAFIR GRUPLARI BILGILENMEK ISTEYENLERI FAKAT BEN KALKIPTA SIZIN FIKRINIZ SORDUM MU KI YAZARSINIZ?AYRICA TABIRINZLE SURU BASI MISINIZ?

Çevrim dışı
MERT BEYE

Çevrim dışı
MERT BEYE

Çevrim dışı
MERT BEYE

Çevrim dışı
Katıldı: 19 Eyl 2011
kşke

keşke apartuman alsaydın. bari taşıma zahmetine girmzdin:)

Çevrim dışı
Katıldı: 8 Eyl 2011
zarardayım

Allah kahretsin 108,5 altın al düştükçe düşüyor,hayırlısı ile kardan vazgeçtim zararı kurtarsaydım dahada yanına yaklaşmam.ayın 15 inde bir miktarını 104,65 ten sattım keşke hepsini satsaydım

Çevrim dışı
Katıldı: 8 Eyl 2011
al sat yapanlar

al sat yapanlar zenginler ordusuna katıldı 80 lirayada düşsende satmayacağım

Çevrim dışı
Katıldı: 14 Eyl 2011
sabırrr

güzel kardeşim 1 2 hafta içinde aldın rakamlara ulaşacakkk diye tahminler var sıkma kendinii sadece sabret ve bekle SAKIN ZARARINA BOZDURMA ÇOK ACİL İHTİYACIN YOKSA ...

Çevrim dışı
Katıldı: 6 Eki 2011
teşekkürler  

teşekkürler

Çevrim dışı
Katıldı: 22 Kas 2011
nerede dolar kipirdasa diyenler

gecen hahtalarda yok dolar kipirdasa altin 110 olurdu diyenler  neden yazmiyorla

Çevrim dışı
Katıldı: 21 Ara 2011
selam arkadaşlar

Öncelikle herkeze bol kazançlar arkadaşlar. Ya altına noluyo durgunluk neden anlamadım bilgisi olan varmı  105 demişsin ama düşme iyi..102yi yakalarsam ilk işim bozup altından çıkmak yaptığım strese değmezya ha çıktı ha çıkacak diyeya ...

Çevrim dışı
Katıldı: 21 Ara 2011
Bol kazanç herkese.

Bol kazanç herkese. Arkadaşlar bugün pek sakin buralar hayırdır? niye kimse bir yorum vs. yazmıyor?

İçeriği paylaş İçeriği paylaş