Sayın kharonturk'e

2 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 7 Eyl 2011
Sayın kharonturk'e

Sayın site yöneticisi,öncelikle böyle bir site açarak; biz okyanusda bir damla olan küçük yatırımcıların yatırımlarına yön verdirdiği için şahsım ve benim gibi düşünen insanlar adına teşekkür ederim. Uzun zamandır siteyi takip faydalanıyorum. Birçok insan hergün bu siteyi takip ederek yatırımlarına yön vererek para kazanmaya çalışıyor ve inaniyorumki herkes Altın yorumcusu ve insiderın yorumlarını dört gözle bekliyor ama onlarda işlerinin yoğunluğundan fazla birşey yazamıyorlar. Size bir önerim var öncelikle sizin bu siteye ne kadar zaman ayırdığınız yada ayıracagınızda önemli elbette sizinde işleriniz vardır ve yoğunsunuzdur.Önerimi sizin kabul ettiginiz gibi altın yorumcusu ve insiderinde kabul etmesi gerekir. Önerim şu, bu iki yorumcu ile gün içinde piyasanın durumuna göre 2  3 kere telefonda   1 -2 dk. görüşüp görüşlerini bizlerle paylaşmanız. Çünkü piyasanın inişli çıkışlı olması herseyi birden ters çevirebiliyor insanlar ben dahil panik oluyor.Sağa sola saldirip saçma saçma mesajlar yazıyorlar. Böylelikle insanlara zamanında bilgi vermiş olup doğru kararlar alınmasını sağlamış olursunuz ama her iki yorumcunun da kendi ağzından yorumlarında kesilmemesini isteriz Buda cok önemli. Evet önerim bu eğer sizin icin uygunsa fikrimi iki yorumcuyla paylaşıp fikirlerini alırsanız sevinirim. Ve arkadaşlar bu fikrimi beğenenler olumlu yorum diye işaretlerse belki bir nebze kabul edilmesi icin destek olur diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkür eder herkese bol kazanç dilerim.

Çevrim dışı
Katıldı: 6 Eyl 2011
ARKADAŞLAR

RÜZGAR ARKADAŞIN YAZDIKLARINI OKUYUN VE OY VERİN BENCE .......FORUNDAN SON GÖNDERİLENLERDE YAZISI

İçeriği paylaş İçeriği paylaş