Van' daki deprem...

4 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 24 Mar 2009
Van' daki deprem...

Van' daki depremde ölenlere Allahtan rahmet kalanlara sabırlar diliyoruz. İnşallah ölü sayısı daha da artmaz. Birlik beraberliğe ihtiyacımız olan bu günlerde herkes elinden geldiğince yardım eder inşallah. Allah oradakilerin yardımcısı olsun.

Çevrim dışı
İnşallah daha ölüm haberi

İnşallah daha ölüm haberi gelmez oradan.

samet ay fotoğrafı
Çevrim dışı
Katıldı: 20 Eyl 2011
ALTIN DÜŞEBİLİRİ DİYEMEMEK

SEVGİLİ ARKADAŞLAR BURASI HERKESİN ÖZGÜRCE YORUMLARINI FİKİRLERİNİ SÖYLEDİĞİ SERBEST BİR PLATFORM.AMA NE YAZIK Kİ ALTININ DÜŞEBİLİRLİĞİNİ SÖYLEYEBİLMEK VATAN HAİNLİĞİ GİBİ BİRŞEY OLDU.ALTIN RALLY YAPACAK DEMEKDE SAKINCA GÖRMEYEN ARKADAŞLAR DÜŞME RİSKİNİ İFADE EDENLERE (BEN DE BU GRUBA DAHİLİM HALA) GEREKSİZ YORUM-BİLGİ KİRLİLİĞİ-FELAKET TELLALLIĞI YAFTASI YAPIŞTIRMAKTA.BU NE FORUM ADABINA YAKIŞIR NEDE TARTIŞMA ADABINA.BURADA HERKES BAKIŞINI DEĞERLENDİREREK BİLGİ PAYLAŞIMINDA BULUNUYOR.FORUMUN TEMELİ DE BUDUR ZATEN ÇOK SESLİLİK.DÜŞME RİSKİNİ SAMİMİ İFADE EDEN ARKADAŞLAR AĞIR ELEŞTİRİLİRKEN SATIN SATMAYIN DİYEN ARKADAŞLAR NE YAPMIŞ OLUYORLAR.HERKESDE BİR RALLY ÖZLEMİ VE BEKLENTİSİ.BU UMUT TÜCCARLIĞI OLMUYOR MU?ALTIN 102 İKEN SATIN SATMAYIN DİYENLER 98 İKEN SAKIN HA DİYENLER 120 130 LARDAN BAHSEDENLERİN ÖZGÜRLÜĞÜ NEDEN FARKLI ALGILANIYOR?
 BEN TÜM SERT ELEŞTİRİLERE RAĞMEN TEKRARDAN RİCA EDİYORUM ARKADAŞLARDAN.HERKES İNANDIĞI GİBİ DAVRANSIN.AMA İNANDIKLARINI DA BURADA PAYLAŞABİLSİN.YOKSA BURADA ALTIN GÜNÜ YAPMIŞ OLURUZ.ŞUAN ONS FİYATI 1741 ÖNEMLİ BİR SEVİYE.AMA KİMSE 1750 SERT KIRILMADAN 1800-1900 LAR YAKIN OLDUĞUNU GARANTİ EDEBİLİR Mİ?KALDI Kİ GLDTRY ÇİFT KOMBİNASYONLU BİR OLAY.TL DEKİ CİDDİ DEĞER KAYIP RİSKLERİ NEDEN GÖZARDI EDİLİYOR.BUGÜN GELİŞEN ÜLKE PARALARI ORTALAMA %3-4 DEĞER KAZANDI TL.DE BU HARAKET OLMADI HENÜZ.TL DE CİDDİ BİR DÜŞÜŞ RİSKİ BULUMAKTA.ARTI ONS 1750 KIRAMAZSA GERİ ÇEKİLMELER YAŞANACAKTIR.GEÇSE BİLE BU ÇIKIŞIN MUTLAK BİR DÜZELTMESİ OLACAKTIR.YANİ SÖZÜN ÖZÜ GLDTRY DE ÇIKŞ İHTİMALİ KADAR HATTA ONDAN ÇOK DAHA CİDDİ DÜŞÜR RİSKİ VARDIR.HELE ONS İLE TL BİRARADA DÜŞERSE Kİ BU DA CİDDİ OLASI CİDDİ DÜŞÜŞLER YAŞANABİLİR.BASİT BİR ÖRNEK 1700 E ÇEKİLEN ALTIN 1.650 TL LİK BİR KOMBİNASYONDA ALTIN 90 TL.BU ÇOK ZAYIF BİR İHTİMAL Mİ?
LÜTFEN İNSANLARI BEKLENTİYE SOKUP DAHA BÜYÜK ZARARLARIN EŞİĞİNE GETİRMEYELİM.BEN ISRARLA ALTIN DÜŞER DEMİYORUM TEKRAR EDİYORUM SADECE CİDDİ DÜŞÜŞ RİSKİ VAR DİYORUM.BU İHTİMALDE RALLY MERAKLISI DOSTLAR NE YAPACAKLAR.İNŞALLAH HAKLI ÇIKMAM ANCAK İNSAFSIZ ELEŞTİRİLER NEDENİ İLE CEVAP YAZMA GEREĞİ DUYDUM ARKADAŞLARI DAHA DİKKATLİ OLMAYA DAVET EDİYORUM.
SONSÖZ: ZARARDAYKEN SATMAYI BECEREMEYEN KAYBETMEYE MAHKUMDUR.FİNANS PİYASALARININ EN TEMEL KURALI

Çevrim dışı
Evet burada da belirtildiği

Evet burada da belirtildiği gibi, farklı yorumlara ve uyarılara karşı daha saygılı olarak, kırıcı olmadan ve belirli bir üslubu bozmadan yapılan yorumlar buradaki paylaşımı daha kaliteli hale getirecektir.

İçeriği paylaş İçeriği paylaş