Çin, sene başından beri 200 ton altın aldı

5 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 7 Eyl 2011

İsviçreli yatırım bankası UBS'e göre, Çin, 2011'in ilk 2 ayında 200 ton altın alımı yaparak metal fiyatlarının rekor yükselişini destekledi

http://www.bloomberght.com/kuresel-piyasalar/haber/865248-cin-sene-basindan-beri-200-ton-altin-aldi

yılın ilk üç ayındaki alımlar bunlar

Çevrim dışı
Katıldı: 28 Eyl 2011
altın hesabı hk

merhaba,
bakıyorumda her bankanın alış ve satış makasları çok farklı bu konuda en avantajlı banka hangisi hangi bankayı tavsiye edersiniz arkadaşlar. tşk.

Çevrim dışı
Katıldı: 25 Eyl 2011
aynı seylerı düsünelım

Bazı arkadaslar gayet güzel ifade ettı.Birlikte bilgilerimizi paylaşırsak bundan beraber kazanclı cıkarız.O tür ifadeleri umarımki kendileride begenmiyordur.Tek bırlıktelıgımız aynı duyguları yasıyoruz.su an emınımkı cok kısı benım gıbı zararda.Lütfen net ve güzel bılgılerı paylasalım.Bu sözüm sıte yönetımınede onlardanda rıcam bızım anlıyabılecegımız sekılde ve sık yorumlar bızı netıceye tasıyacaktır.Hepimiz cok gergınız sakın olalım bırbırımızı ıkna edelım.Ismını vermıyeceğim.bı sıtede gelısı güzel yorumlar 109 geldıgınde benı cok etkıledı ve elımdekını satamadım.kendılerınce ıyı yaptılar ama baska bırıne cok büyük zarara ugrattılar.günlerce uyuyamadım.anlıyorsunuz ne demek ıstedıgımı.su  an cok zor durumdayız.bırbırımıze destek olalım.hayırlı aksamlar.

Çevrim dışı
Katıldı: 25 Eyl 2011
Makas

su an en karlı banka seker bank makas aralıgı gün ıcerısınde 40krs dıgerlerının 1tl 0.90krs v.s

Çevrim dışı
Katıldı: 28 Eyl 2011
evet arkadasım dogru

evet arkadasım dogru soyluyorsun herkes herkesın fıkrını alsınkı ondan sonra adım atsın bende cok buyuk zarardayım suan moralım fena bozuk su son gunlerde cok dusdu altın ama ınslh yukselcek ben buna ınanıyorum dusdugu gıbı cıkar cıkdıgı gıbıde ıner bu ısler boyle ısde ...............

İçeriği paylaş İçeriği paylaş