GRAFİKLERİMİZ

1 yazı / 0 yeni
Çevrim dışı
Katıldı: 7 Eyl 2011
GRAFİKLERİMİZ

Bu hafta yaptığı hareketlerde her düşme eğilimine girdiğinde alttaki kalın yeşil çizgiden sıçrayıp yukarı yönelmesi bu seviyelerde taban oluşumunun gerçekleştiğini göstermekte.
Ancak yukarıdaki kanalı kıracak güçte bir hareket ve hararet gelmeliki belkide bu gelen hacimle yukarıdaki diğer genişleyen üçgen üst bandınıda delip geçecek bir hareket olabilir.
Altında gerileme beklenti seviyeleri az çok belirginleşti daha aşağılar olurmu diye düşünenlere artık buradan aşağı gelemem cevabını verdi sanırım.
Şayet burada arkadaşlarımızın yayınladığı haberlerin gelişimi ve Asyanın (Çin,Kore,Hindistan) ABD yi kündeye getirmesi için el altından topladığı altınlar ın bu büyük yapılarda toplandığını Altınlarıyla nakit sağlamaya çalışan avrupa ve yüksek dolarla düşük fiyattan altın toplama oyununu devraya sokan ABD anladığı an ipler kopacak ve herkes kaptırdığı altınların peşine düşecektir.
 
Kaldıki Hindistan ve Asya Avrupadan daha önce kağıt üzerinde aldığı altınları fiziki olarak talep etti esas dananın kuyruğu o zaman kopacak belkide bu altınlar bile ellerinde kalmamış olabilir satan ülkelerin.
 
Yani satın alıp taksitlerini ödediğiniz Evi müteahitten istiyorsunuz ama adamın elinde bırakın evi arsa dahi yok olabileceklerin gerisiniz varın siz düşünün
 
 
 
 
 
 

Edited by olympus on 30 Eyl 2011 - 10:02
İçeriği paylaş İçeriği paylaş