GİRİŞ GÖRÜŞ VE TANIŞMA

1 yazı / 0 yeni
Çevrim dışı
Katıldı: 27 Oca 2012
GİRİŞ GÖRÜŞ VE TANIŞMA

ÖNCELİKLE SİTE YÖNETİCİLERİNE VE BÜTÜN ÜYELERE SEVGİ SAYGI VE SELAMLARIMI İLETİYORUM.ARKADAŞLAR YAKLAŞIK BİRBUÇUK AYDIR SİTEYİ TAKİP EDİYORUM. YORUMCULARIN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞUNUN YORUM YAPMAKTAKİ AMCININ TAMAMEN “BİLGİLENDİRMEK,YARDIMCI OLMAK;OLDUKÇA SİSLİ VE PUSLU OLAN EKONOMİ DAĞLARININ ARDINI BİLGİ,TECRÜBE VE SEZGİLERİNİ KULLANARAK AYDINLATMAYA ÇALIŞMAK” OLDUĞUNU HİÇ ZORLANMADAN ANLAYABİLİYORUM.BAZI ARKADAŞLARIN ISRARLA BAZI YORUMCULARA SATAŞMA ÇABALARINI NEDENSE PEK ANLAYAMIYORUM.HANİ TV EKRANLARINDA ONLARCA KELLİ FELLİ VE ÜNVANLI EKONOMİ UZMANLARININ YAPTIKLARI TAHMİN VE YORUMLARIN NE KADAR İSABETSİZ OLDUĞU APAÇIK ORTADA DURURKEN…ÜSTELİK BU ZAT-I MUHTEREMLER BU İŞİ TONLARCA PARA KARŞILIĞINDA YAPIYORLAR. HANİ SÖZÜN ÖZÜ: BURADAKİ ARKADAŞLAR CİDDİ CİDDİ AMME HİZMETİ YAPIYORLAR. DİLEYEN YORUM VE GÖRÜŞLERİ KABUL EDER,DİLEYEN KABUL ETMEZ. YADA DİLEYEN BENİM GİBİ BÜTÜN GÖRÜŞLERİ HARMANLAYARAK VE BÜTÜN RİSK VE SORUMLULUĞU ÜZERİNE ALARAK PARASINI YÜZDE YÜZ ALTINA YATIRIR! VE ŞİMDİLİK KAZANIR. HANİ ÖĞRENCİLER İYİ NOT ALDIĞINDA KENDİLERİ ALIRLAR; KÖTÜ NOT ALDIĞINDA ÖĞRETMENLERİ VERİR YA.BEN ÖYLE DEMİYORUM. KAZANCIMDA EMEĞİ OLAN TÜM YORUMCULARA ŞÜKRANLARIMI ARZEDİYORUM.
HA BİRDE ÇOK ELEŞTİREN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM! SAHİ YARIN NASIL BİR YOL HARİTASI İZLEYELİM!?...

İçeriği paylaş İçeriği paylaş