Hangi rakamlardan alım yapılabilir?

Bir süredir beklenen Fed toplantısının ardından yapılan açıklamalarla birlikte altın fiyatları satışlarla karşılaştı. Altın fiyatları bu satışlarla birlikte 1765$ desteğinde tutunmaya çalışmaktadır. Ulukartal Finans tarafından yapılan açıklamayı paylaşıyoruz: Bu sabah itibari ile 1770$ seviyesinden devam eden işlemlerde gün içerisinde yukarı yönlü tepkiler olabileceğini düşünmekteyiz. Gün içerisinde 1755$ - 1765$ seviyelerine olabilecek düşüşlerde yatırımcılarımızın bu seviyelerden alış yönünde pozisyon açmalarının, 1745$ seviyesini stop seviyesi olarak belirlemelerinin, 1780 - 1790$ seviyelerinde kar almalarının uygun olabileceğini düşünmekteyiz.  

Kaynak: Ulukartal Finans

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

Devlet vatandaşa paranız

Devlet vatandaşa paranız cebinizde dursun, hiçbirşey almayın demişti. devletimiz tlde kalmamızı istiyor. ama diğer paralarla birlikte dolar karşısında değeri düşüyor paramızın.

doların düşüşünü beklerken.............!!!!!!!!!!!!!1

arkadaşlar doların düşüşünü bekliyelim eyvallah .mudahele geldi düştü diyelim peki busefer yine ons çıkarmı acaba
çünkü iniş çıkışlar hep orantılı

sanki altın yemin etmiş 103.5-104 TL den satılmaya

SİTELERDE BİR SÜRÜ YORUM VAR

SİTELERDE BİR SÜRÜ YORUM VAR ŞİMDİDE 1700 KIRILIRSA 1500 E DÜŞECEK MUHABBETİ DÖNÜYOR
BEN OLSAM HEMEN SATARDIM DOLAR DÜŞMEDEN
TABİİ AYLARCA BEKLERSENİZ ZARAR ETMESSİNİZ....ytd
40 KİŞİ DELİ DESE DELİ OLUNURMUŞ.YÜKSELECEK DİYENDE ARTIK KALMADI GİBi...

katılıyorum cancan arkadaşıma

katılıyorum cancan arkadaşıma gramı kac tl bizi ilgilendiren ksıım o şu anda ons istediğimiz seviylere geldi ama dolar yüzündan gram fiyatı alım seviyemize gelmedi doların ateşini düşürecek merkez bankası hareketlerini beklemekte yara görüyoum bana göre 100tl ve altı gram alımı karlı olacaktır.

biraz bekle

Altının gramı hep sabit dolar yükseliyor ons düşüyor,ons yükseliyor dolar düşüyor altın alacaklar birazdaha bekleyip doların düşmesini bekleyin.bende öyle yapıyorumç

İçeriği paylaş İçeriği paylaş