İKİLİ TEPE FORMASYONU

Bu benim doğrularım yatırım tavsiyesi değildir 1680 desteği çalıştı dün bugün çalışacakmı bakalım hep altının düşeceği yönünde yorumlar yapıyorum çünkü ons bazında pahalı olduğunu düşünüyorum daha 3 yıl öncesine kadar 1000 dolarlarda idi şayet nezamanki 80-85 tl civarları görülürse ozaman altında ciddi yükseliş beklerim  enflayonist ortam göremiyorum yükselişler ancak fonlar için satış fırsatıdır belirtiğim orta vedede altında zigzag görülsede örneğin 1750 ler test edilsede 1 ileri 2 geri olarak haerket etmesini bekliyorum En güzelini MEVLA bilir

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

Merhaba siteyi epey zamandir

Merhaba siteyi epey zamandir takip ediyorum ve aranıza katıldim herkese merhaba

emree

oldu zaten ama Usd etkiliyor.

Söylemiş olduğunuz rakamları yani altında 80-85 tl leri gördük. Fakat altınla dolar arasında tam bir bağ oluştu biri düşse diğeri fırlıyor.
o zamanda 80-85 tl hayal olarak 90 95 tl de görünüyor. Şu an için gelen verilere göre bu yıl böyle geçer. bende geçen yıl 104 ve 90 tl den altındayım.
Ve halen zarardayım zararımı kurtarmakm için öyle bir düşüş istiyorum ilave yapıp zararı öyle kurtacam ama mümkün gözükmüyor. Altın 1550 lere düşsede
bu sefer dolar tekrar 1.90 ları görür ve Tl bazında rakam çok değişmez. 1600$ dan altın alan tl bazında kaç para kar edebildi 100tl ye çıktığında sata bildiyse
etmiştir üç beş kuruş yoksa adam gibi kar falan yok. kar borsadaydı onu kaçırdık 48 000 den 61500 ü gördü. yazık oldu onu kaçırdık.

bilgin61

hemşerim saol sanırım dolar az bişe düşer. az daha beklemek gerekiyyo galiba dolar için

Sayın fireman,tb,geomat arkadaşlar

Fikrinize sağlık. Yorumlarınız ve çabalarınız yerini buluyor emin olun.İnsanlar bir olaydan ders alsaydı;aynı olay hakkında birçok kitap yazılmazdı.Sadece kimimiz çabuk ,kimimizde deneye deneye öğreniyoruz. 
Ama sizleri okudukca, emin olun hatırı sayılır sayıda hata yapmaktan kurtuluyoruz..Öngörülerinizi bizden esirgemeden; sabırla,aynı şeyi 50 defa yazma külfetine katlanarak PAYLAŞDIĞINIZ  için teşekkürü borç bilirim.
Bende biraz aceleciyim,aylarca bekleyip hafif kıpırdandığında az karla kaçıyorum.Sonrada kendime kızıyorum.Sanırım bunun sonu yok..
Tüm site okur ve yazarına önce sağlık sonra bol kazanç dilerim. 
Doların biraz gevşemesini bekliyorum, 1.73 'den yakalayabilirmiyiz, yoksa biraz daha bekleyelimmi ,Ne dersiniz?
Saygılar.
 

İçeriği paylaş İçeriği paylaş